No 2011. gada 7. oktobra līdz 3. novembrim galerijā Wheels and Pictures būs aplūkojama mākslinieces Anitras Bērziņas glezniecības, grafikas un melnbaltās fotogrāfijas personālizstāde "Skaisti". Izstāde apskatāma galerijā Wheels and Pictures Rīgā, Brīvības ielā 40 katru darbdienu no pulksten 11:00 līdz 19:00.

Anitra Bērziņa par personālizstādi saka: "Izstāde "Skaisti" ir darbi, kurus radīt man bija prieks. Tos gleznojot biju pacilāta un skaistu emociju apņemta. Skaists - tāds, kas ļoti patīk, tāds, kas sniedz estētisku baudījumu. Skaista ir daba, vienmēr un visur. Skaistas ir nejaušības, kas veidojās starp tinti un tēju, uz papīra izplūstot. Skaistas ir gaismas un ēnu spēles uz sienas. Skaisti ir ņirbošie ūdens atspulgi un migla. Es to vēroju un priecājos.
Jā, es nesekoju līdzi ziņām un notikumiem, kurus atspoguļo mediji. Dzīve ir daudz skaistāka un mierīgāka. Katra diena ir skaista, nevis kā ziņās ziņo, šodien ir sliktāk kā vakar un rīt būs vēl sliktāk kā šodien.
Mani neinteresē steigā noķert Laiku aiz astes. Mani neinteresē negācijas padarīt vēl tumšākas. Melnas lietas parādīt vēl melnākas nav liela māksla.
Ļoti vēlos gaišas lietas padarīt gaišākas un ja kādam skatoties uz šiem darbiem izdodas "aizmaldīties" aiz gleznas horizonta , tad tas ir skaisti."

Anitra Bērziņa 1988. gadā absolvējusi Rīgas Lietišķās mākslas vidusskolas Stikla nodaļu. 2008. gadā Anitra Bērziņa ieguva Humanitāro zinātņu maģistra grādu glezniecībā. Vairāk kā divdesmit radošo gadu laikā Anitra Bērziņa strādājusi kā režisora asistente, koncertu koordinatore, kostīmu māksliniece, filmas ražošanas vadītāja, izstāžu kuratore un māksliniece. Anitra Bērziņa ir stikla māksliniece, grafiķe, dizainere, interjeriste, gleznotāja. Piedalījusies vairāk kā 80 izstādēs Latvijā, Eiropā, ASV, prezentējusi sevi 22 personālizstādēs, saņēmusi balvas un radošās stipendijas.
www.anitraberzina.com