Tokijā, Vasedas universitātē atklāta fotoizstāde "Dziedot mūžu nodzīvoju", kas veltīta Latviešu dziesmu un deju svētkiem. Izstādi rīko Latvijas vēstniecība Japānā sadarbībā ar Vasedas universitāti un Japānas-Latvijas Mūzikas asociāciju.

Vasedas universitāte ir viena no lielākajām universitātēm Japānā un pazīstama ar to, ka daudzi tās absolventi vēlāk ieņēmuši vadošus amatus politiskajās aprindās. Latvijas Universitātei ir noslēgts sadarbības līgums ar Vasedas universitāti, kas Latvijas un Japānas studentiem dod iespēju piedalīties studentu apmaiņas programmā.

Vasedas universitātes absolventu korī dzied arī vairāki Japānas-Latvijas Mūzikas asociācijas biedri. Asociācija, kas dibināta pirms četriem gadiem, aktīvi darbojas Latvijas mūzikas un kultūras popularizēšanā Japānā. Kopā ar Latvijas vēstniecību regulāri tiek rīkoti Latvijas mūzikas koncerti vēstniecībā, kā arī ik nedēļu vēstniecībā notiek latviešu valodas kursi japāņiem. Asociācija vēstniecībai ir dāvinājusi klavieres, kas tiek izmantotas šajos koncertos.