Rīgas svētki mākslas izstādeRīgas svētku laikā 21. augustā no plkst. 15.00 līdz 19.30 "Rīgas mākslas telpā" notiks vasaras zīmēšanas un gleznošanas nodarbību nedēļas "Atklāj savu mākslas telpu" noslēguma darbu skate.

"Atklāj savu mākslas telpu" ir nedēļu ilgs nodarbību cikls, kurā izmēģināt interesantus uzdevumus un radošu brīvību bija aicināts ikviens. Piektdien, 21. augustā, apmeklētājiem būs iespēja redzēt šai nedēļā tapušos darbus, satikties ar dalībniekiem un gūt iedvesmu krāsainām brīvdienām.

21. augustā izstāžu zāle "Rīgas mākslas telpa" rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā aplūkot arī somu laikmetīgās mākslas izstādi "Variācijas par cilvēciskā redzējuma ierobežotības pārvarēšanu" un fotogrāfa Jāņa Deinata personālizstādi "Paliek II" par īpašo cenas piedāvājumu - 1 lats. Skolēniem, studentiem, pensionāriem 21. augustā izstāžu zālē ieeja - bezmaksas.

22. augustā, sestdien, somu laikmetīgās mākslas izstāde "Variācijas par cilvēciskā redzējuma ierobežotības pārvarēšanu" un fotogrāfa Jāņa Deinata personālizstāde "Paliek II" būs aplūkojamas pēdējo dienu. Ieejas maksa izstāžu zālē - 2 Ls. Skolēniem, studentiem, pensionāriem - 1 Ls.

23. augustā tehnisku iemeslu dēļ "Rīgas māksla telpa" apmeklētājiem būs slēgta.

Izstāžu zāles "Rīgas mākslas telpa" darba laiks no 12.30 - 19.30 (kases darba laiks līdz 19.00).