Austra NeimaneAugusta sākumā tika izsludināts konkurss "Latvijas daba - mūsu skaistums", kurā bija iespēja piedalīties ikvienam, kuram interesē fotomāksla un daba. Dalībniekiem bija jāiesūta 1 - 5 fotogrāfijas, kurās interesantā veidā būtu atainota kāda īpaša, plašākai sabiedrībai nezināma vieta vai dabas objekts, kas rosinātu to vēlāk apmeklēt un ieraudzīt realitātē. Konkurss notika no 2009. 1.augusta līdz 2009.g. 29.augustam, un septembra sākumā tika noskaidroti 30 veiksminieki, no kuriem tālāk ar balsojuma palīdzību tiks noteikts uzvarētājs.

Cilvēku atsaucība un vēlme piedalīties šajā fotoizstādē bija ļoti liela, pieteicās aptuveni 250 cilvēki, kuri nosūtīja aptuveni 830 fotogrāfijas, taču, ievērojot konkursa noteikumus, žūrija drīkstēja izvēlēties 30 darbus. Par labāko darbu autoriem, kuru darbus varēs apskatīt fotoizstādē, tika atzīti - Viktors Novikovs, Agnese Priede, Austra Neimane, Daiga Bišere, Edijs Ādamsons, Evija Freidenfelde, Girts Pavlins, Guntis Grants, Imants Strangots, Jānis Katlaps, Kārlis Lapiņš, Sigita Lapiņa, Uģis Zvejnieks, Elīna Krace, Voldemārs Polis, Arnis Janovs, Edgars Lācis, Elza Kaktiņa, Ilva Rimicāne, Ingūna Pļaviņa, Jānis Encis, Līga Balode, Liene Miķelsone, Ņikita Gavrilovs, Eduards Nipers, Viesturs Pinka un Dzintars Dzenis.

Tagad, kad labākie darbi ir atlasīti, tos varēs apskatīt fotoizstādē, kura notiks septiņās dažādās vietās - 28.septembrī - 4. oktobrim Tirdzniecības parkā"Alfa", 5.oktobrī - 11.oktobrim Tirdzniecības centrs "Origo", 14. oktobrī -18. oktobrim Olimpiskais centrs "Ventspils", 19. oktobrī - 25. oktobrim Tirdzniecības centrs "Mols", 28. oktobrī - 1. novembrim Vidzemes Olimpiskais centrs, 2. novembrī - 8. novembrim Lidosta "Rīga", 11. novembrī - 14. novembrim Tirdzniecības centrs "Dauga" (Ogrē), kur arī notiks šīs izstādes noslēguma pasākums.

Izstādes jau notikušas gan T/P "Alfa", gan T/C "Origo" un varam priecīgi apgalvot, ka par šo izstādi ir pietiekami liela atsaucība, par ko tiešām esam apmierināti. Aicinām gan būt Jūs vēl aktīvākus un doties gan apmeklēt izstādi, gan balsot uz vietas un interneta vietnē www.creativus.lv. Organizatori turpinās iesākto darbu un strādās vēl vairāk, lai projekts noslēgums būtu veiksmīgs.

Pie tam, visas izstādes gaitā katram no apmeklētājiem būs iespēja balsot par sev vistīkamāko darbu gan katrā no vietām, gan interneta lapā www.creativus.lv. Šīs fotogrāfijas būs vērojamas arī laikraksta "Diena" mājaslapā - www.diena.lv. Tomēr, ja balsosiet uz vietas, tad Jums ir lieliskas iespējas iegūt arī vērtīgas balvas ar Latvijas uzņēmumu produkciju grozu ar tādu uzņēmumu sortimentu kā "Daugava", "Ķekavas broileri", "'Sier Stell", "Dzintars" un "Rīgas ziepju manufaktūra". Lai piedalītos šajā akcijā, jebkuram interesentam ir jānobalso par kādu no sev vistīkamākajām fotogrāfijām un jāierodas uz noslēguma pasākumā Tirdzniecības centrā "Dauga". Tikai tie, kuri būs ieradušies uz šo noslēguma pasākumu, piedalīsies šo balvu izcīņā. Sīkāk par balsošanu varat uzzināt biedrības "Creativus" mājaslapā - www.creativus.lv

Savukārt no 9.-14.novembrim, kad izstāde "Latvijas daba - mūsu skaistums" būs vērojama Tirdzniecības centrā "Dauga" Ogrē par godu Latvijas svētkiem un arī šīs izstādes gaitā Jūs varēsiet apmeklēt tirdziņu, kur varēsiet nobaudīt un arī iegādāties tādu uzņēmumu produkciju kā "Daugava", "Ķekavas broileri", "Sier Stell", "Dzintars" un "Rīgas ziepju manufaktūra", kuru veikali arī atrodas Tidzniecības centrā "Dauga".