pavasaris20. aprīlī plkst. 18.00 Siguldas pilsētas kultūras nama Mazajā zālē tiks atklāta fotogrāfu Raivo Freimaņa un Aelitas Briedes fotoizstāde "Pavasara terapija". Fotoreportieris un fotogrāfs Raivo Freimanis vairākus gadus strādājis kā ārštata fotogrāfs preses izdevumos: Jūrmalas Nedēļa, Mājas Dakteris, 40 + u.c.. Tāpat fotografējis dažādus svarīgus kultūras pasākumus, piemēram, Jaunais Vilnis, Summertime, kā arī Siguldas Opermūzikas svētkus.

Fotogrāfs papildus piedalījies vairākās fotoizstādēs Latvijā, Lietuvā, bet pašlaik iesaistās dažādu kultūras un korporatīvo pasākumu un norišu atspoguļošanā fotogrāfijās Rīgā, Siguldā, Turaidā, u.c. Darbi apskatāmi http://www.freimanafoto.lv.

Fotogrāfa asistentei Aelitai Briedei fotogrāfija ir sirdslieta un savus darbus līdz šim jau izstādījusi vairākās fotoizstādēs Latvijā, ar interesi piedalās dažādu kultūras pasākumu fotografēšanā Rīgā, Turaidā.

Izstādē apskatāmo fotogrāfiju galvenie tēli būs ļoti gaidītais sniegpulkstenis, pirmais tauriņš, ābeļziedu maigā smarža, bišu sanēšana puķēs... "Pavasara terapija" sniegs skatītājiem iespēju tuvplānā ieraudzīt tuvojošos pavasari, kas pēc ziemas saliem nāk ar atmodu dabā, ar jaunu dziedinošu spēku.

Izstāde "Pavasara terapija" apskatāma no 21. aprīļa līdz 19. maijam Siguldas pilsētas kultūras namā Mazajā zālē (Pils ielā 10).

Ieeja izstādē bez maksas.