8 jūlijs fotoklubs Rīga 55Šogad savā laikā pasaulē plaši pazīstamais fotoklubs "Rīga", kurā izauga daudzi izcili fotomeistari, kā Jānis Gleizds, Gunārs Binde, Valdis Brauns, Ilmārs Apkalns, Vilhelms Mihailovskis, Leonīds Tugaļevs un daudzi citi autori, atzīmē savas dzimšanas 55 gadu jubileju.
Kluba iesāktās tradīcijas turpina tā vadītāja Eiženija Anna Freimane, dalībnieki Silvija Danelsone, Aivars Berners, Juris Kalniņš, Kaspars Upītis, Dainis Ozols, Inese Grizāne un daudzi citi, seniori Bruno Alsiņš, Ilga Sūna, Antons Vogulis, Nikolajs Zīraps un Irēna Nikkinena.
Fotoklubs regulāri rīko izstādes Latvijā un tās galvaspilsētā - VEF KP, RCB filiālbibliotēkās un daudzos kultūras centros.
Kopš 1996.g. fotokluba autoru darbi eksponēti ārpus Latvijas: Igaunijā, Lietuvā, Azerbaidžānā, Turkmēnijā, Izraēlā, Kiprā, Čehijā un šogad arī Grieķijā. Lai paaugstinātu savu meistarību, biedri piedalās ar FIAP patronāžu rīkotajos konkursos, gūstot dažāda līmeņa balvas.
Savu jubileju fotoklubs atzīmē ar daudzpusīgu un plašu izstādi, kurā skatāmas vairākas tēmas: cilvēks, lauku un pilsētas dzīve, dabas ainava, klusā daba, makro ziedu kompozīcijas.
Darbi tapuši pēdējo gadu laikā, ko veidojuši vairāk kā 20 autori.
Vecākais biedrs Bruno Alsiņš fotokluba sastāvā ir no kluba dibināšanas gada un š.g. novembrī atzīmēs 85.g.jubileju. Meistara 33 darbiem, kuri tapuši ilgākā laika posmā, atvēlēta īpaša vieta.
Izstādes ‘’FOTOKLUBAM "RĪGA" -55" atklāšana š.g. 8. jūlijā plkst. 13.00
KP ZIEMEĻBLĀZMA.
Izstāde skatāma vairākās telpās un stāvos.