rezultāti kāzu fotogrāfs 200901.02.2010. notika Latvijas Kāzu fotogrāfu Asociācijas (LKFA) rīkotā pirmā kāzu fotogrāfiju konkursa uzvarētāju apbalvošanas ceremonija un LKFA biedru tikšanās viesu namā "100% atpūta".

Konkursa rezultāti:

Labākā fotogrāfija kategorijā "Bērni":
I vieta - Andrejs Zavadskis
II vieta - Mārcis Baltskars
III vieta - Sandis Vāgners

Labākā fotogrāfija kategorijā "Ceremonija":
I vieta - Imants Urtāns
II vieta - Rolfs Vendiņš
III vieta - Andrejs Zavadski

Labākā fotogrāfija kategorijā "Detaļas":
I vieta - Rolfs Vendiņš
II vieta - Džeina Saulīte
III vieta - Sandis Vāgners

Labākā fotogrāfija kategorijā "Emocijas":
I vieta - Andrejs Zavadskis
II vieta - Mārcis Baltskars
III vieta - Andrejs Zavadskis

Labākā fotogrāfija kategorijā "Gatavošanās":
I vieta - Imants Urtāns
II vieta - Mārcis Baltskars
III vieta - Sandis Vāgners

Labākā fotogrāfija kategorijā "Jaunais pāris":
I vieta - Andrejs Zavadskis
II vieta - Andrejs Zavadskis
III vieta - Imants Strangots
III vieta - Mārcis Baltskar

Labākā fotogrāfija kategorijā "Portrets":
I vieta - Imants Urtāns
II vieta - Andrejs Zavadskis
III vieta - Andrejs Zavadskis

2009.gada labāka kāzu fotogrāfa titulu ir ieguvis Andrejs Zavadskis.

Andrejs Zavadskis 2009. gada labākais kāzu fotogrāfsKonkursā iesūtītos darbus vērtēja žūrija - profesionāli fotogrāfi, kas ir pazīstami gan Latvijā, gan arī ārpus tās: Valdis Brauns, Elmārs Rudzītis, Linda Ratuta, Gunārs Binde un Sergejs Getņikovs.

Konkursā piedalījās 43 fotogrāfi ar 182 fotogrāfijām.

Uz tikšanos ieradās vairāk nekā puse no dalībnieku skaita, kurā starpā izvērsās diskusijas par dažādām tēmām, kas ir saistītas ar kāzu fotogrāfiju tematiku. Fotogrāfiju autori stāstīja par interesantāko fotogrāfiju tapšanu, par izmantotajiem tehniskajiem paņēmieniem, par mērķiem, par fotogrāfiju sižetiem.

Valdes locekļi sniedza informāciju par žūrijas darbu, par to kā fotogrāfijas tika vērtētas un kā tika noteikti uzvarētāji. Tika izteikts viedoklis, ka daudzi labi darbi ir palikuši ārpus žūrijas atlasītajām fotogrāfijām un LKFA valde labākās no tām publicēs atsevišķi mājas lapā.

Tāpat tika izteikts viedoklis, ka nākotne būtu jāuzlabo vērtēšanas sistēmā. Šajā konkursā vērtēšana notika žūrijai apskatot fotogrāfijas izdrukātā veidā ar iespēju vienlaicīgi apskatīt tās datora monitorā. Konkrēto fotogrāfiju autori žūrijai nebija zināmi. Atlase un vērtēšana ilga apmēram 2 stundas. Iespējams šis laiks ir nepietiekams pilnvērtīgai fotogrāfiju analīzei, tāpēc ir priekšlikums nākamajos konkursos žūrijas locekļiem savlaicīgi izdalīt CD ar konkursa fotogrāfijām (ar nosacījumu, ka nav nosakāms fotogrāfijas autors) , lai uz galīgo vētēšanu žūrijas locekļi ierastos ar jau iepriekš veiktu vērtējumu. Tāpat tika izteikti priekšlikumi mainīt žūrijas sastāvu, tajā iekļaujot kādu pazīstamu ārzemju kāzu fotogrāfu. Tika uzsvērts, ka visiem žūrijas locekļiem nav jābūt fotogrāfiem, būtu labi, ja žūrijā tiktu iekļauti arī cilvēki ar pieredzi mākslas darbu vērtēšanā vai redaktora darbā. Jāatzīmē, ka nākama gada viens no konkursa žūrijas locekļiem saskaņā ar konkursa nolikumu būs šā gada konkursa uzvarētājs Andrejs Zavadskis.