Gacho publikācijas fotoVideo "Mans Lielais Klips" veidots dziesmu sērijas "Mans Lielais Singls" oriģinālversijai, kura dienasgaismu ieraudzīja šī gada maijā. Klipa filmēšana veikta ar Canon EOS 7D fotokameru, līdz ar to klips ir viens no pirmajiem Latvijā, kura filmēšanai izmantota fotokamera.

Video pamato dziesmas ideju, kas slēpjas mūsos katrā - spēja motivēt sevi un pa pusei pilnā glāzē ieraudzīt tieši pa pusei pilnu glāzi, nevis pustukšu. Klips arī parāda domu, ka mīlot to, ko katrs no mums dara, paveras pavisam cita pieeja lietām un citas iespējas. Klipā paralēli ir uzsvērta arī dabiskumaloma.

"Vienmēr pienāk kāds brīdis, kad maskām jākrīt. Tāpēc arī šajā klipā mēs centāmies parādīt to, ka dzīve bez tām, dzīvojot to dabiski, ir vienkārša un skaista. Kā? Piemēram, speciāli klipa filmēšanas procesā izvairījāmies no tādām it kā pašsaprotamām un, iespējams, pat obligātām lietām, kā grims un make-up", tā saka Gacho "Vēl ar klipu vēlējāmies aicināt katru neapslāpēt savas emocijas un sapņus tikai dēļ bailēm, ko citi par to varētu vai nevarētu padomāt. Jūtaties brīvi un izmantojiet dzīves brīžus darīšanai, nevis plānošanai. Turklāt, papildus arī klipā ir atainota doma, ka ne vienmēr materiālās vērtības ir noteicošās, lai varētu skaisti baudīt dzīvi."

Darbs pie klipa aizsākās uzreiz pēc dziesmas publicēšanas, maijā un tikai pirms pāris dienām tika pabeigti klipa veidošanas darbi. Visilgākais laiks tika veltīts klipa filmēšanai, kopumā gandrīz divi mēneši, jo ļoti daudzi kadri bija atkarīgi tieši no laika apstākļiem, tomēr jūnijs nebija no siltākajiem un saulainākajiem mēnešiem.

Klipa filmēšana veikta ar Canon EOS 7D fotokameru, līdz ar to klips ir viens no pirmajiem Latvijā, kura filmēšanai izmantota fotokamera. Pasaulē EOS 7Dfotokameru filmēšanai izmantojuši daudzi jaunie operatori, pamatojot šādu izvēli ar fotokameras piedāvāto dabīgo un precīzo attēlu veidošanu, kuri vēlāk nav jāpārtaisa.

Klipā filmēšanā piedalījās daudz sava žanra ievērojamas personas un talanti. Vienu no galvenajām lomām klipā tēloja Latvijas topmodele Luīze Salmgrieze.