Marc Prust-Michella-SchmuckerŠī gada 9. maijā pulksten 17.00 jaunajā Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkā uzstāsies fotogrāfijas eksperts un konsultants Marks Prusts (Marc Prüst). Lekcijā Bet vai tā ir māksla? Prusts mēģinās atbildēt uz tādiem jautājumiem, kā "kas padara fotogrāfiju interesantu" un "kas šo mediju padara unikālu". Apskatot vēsturiskos un tehnoloģiskos fotogrāfijas sasniegumus, fotogrāfijas eksperts stāstīs par dažādiem fotomākslas kontekstiem un pielietojumiem. Lekciju iespējams apmeklēt bez maksas un tā norisināsies angļu valodā.

Marks Prusts ir pazīstams franču fotogrāfijas eksperts, daudzu fotofestivālu kurators un recenzents portolio skatēs. Viņš arī darbojies kā grāmatu redaktors un fotogrāfijas pedagogs. Pirms lekcijas Prusts piedalīsies arī Rīgas Fotomēneša portfolio skatē, uz kuru joprojām var pieteikties topošie un profesionālie fotogrāfi.

Marka Prusta lekcija norisinās festivāla Rīgas Fotomēnesis 2014 ietvaros, kas ir Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums. Vairāk informācijas par Fotomēneša programmu pieejama festivāla mājas lapā www.rigaphotomonth.com.