AF-S TELECONVERTER TC-20E IIINikon Europe izlaiž jauno AF-S TELECONVERTER TC-20E III, pirmo telepārveidotāju pasaulē ar asfērisku objektīva elementu. Tam ir pilnībā jauns optiskais dizains, kas izstrādāts, lai kompaktā objektīva formā piedāvātu savā klasē vadošo attēla kvalitāti, fotografējot savvaļas dzīvniekus un sporta notikumus.

Nikon Europe objektīvu, piederumu un programmatūras nodaļas produktu grupas vadītājs Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze) saka: "Daudziem fotogrāfiem 2x telepārveidotāja izmantošana nozīmē zaudēt attēla kvalitāti praktiskuma nolūkos." Viņš piebilst: "Nepārspējamā optika jaunajā AF-S TELECONVERTER TC-20E III ir izstrādāta, lai piedāvātu fotogrāfiem lieliskus attēlus, kad nepieciešams paplašināt NIKKOR telefoto objektīvu diapazonu."


Pirmais telepārveidotājs pasaulē ar asfērisku objektīva elementu

AF-S TELECONVERTER TC-20E III ir pasaulē pirmais telepārveidotājs ar asfērisku objektīva elementu, kas nodrošina izcilu attēlu kvalitāti ērti lietojamā dizainā. AF-S TELECONVERTER TC-20E III ir pilnībā saderīgs ar jaunākajām VR, autofokusa un mērīšanas savienošanas sistēmām, un tas ir "obligāts" papildinājums jebkura sporta notikumu vai savvaļas dzīvnieku fotogrāfa aprīkojumam.

Veidots atbilstoši profesionāļu prasībām
Jaunais AF-S TELECONVERTER TC-20E III ir izstrādāts tā, lai to varētu nevainojami pielāgot ar NIKKOR diapazonam saderīgiem telefoto objektīviem, un tam ir gumijas blīves korpusa montāžai, stingrs atbrīvošanas mehānisms intensīvai tā lietošanai un liela poga ātrai noņemšanai, ja tiek valkāti cimdi. Telepārveidotājs ir aprīkots ar jaunizveidotiem vāciņiem un praktisku uzglabāšanas maisiņu aizsardzībai, kad tas netiek izmantots.

Par telepārveidotājiem
Telepārveidotāji tiek pievienoti starp kameras korpusu un telefoto objektīvu, lai palielinātu fokusa attālumu, neietekmējot tuvāko fokusēšanas attālumu. Šis palielinājuma koeficients tiek iegūts, samazinot gaismas pārraidi, un tādējādi tiek samazināts lietotā objektīva efektīvais minimālais diafragmas atvērums. AF-S TELECONVERTER TC-20E III samazina diafragmas atvērumu par divām pozīcijām. Tā rezultātā, pievienojot to f/2 diafragmas atvēruma objektīvam (piemēram, AF-S VR 200 mm f/2G), minimālais diafragmas atvērums kļūst par f/4.

Galvenās funkcijas
• Uzlabots optiskais dizains nodrošina izcilu attēla kvalitāti, kura apmierina visu Nikon FX formāta lietotāju prasības.
• Palielina objektīva fokusa attālumu par 100%*.
• Asfērisks objektīva elements: reducē līdz minimumam attēla kropļojumus, nodrošina izcilu kontrastu un izšķirtspēju.
• Kompakts un viegls korpuss.
• Saderīgs ar vairāku veidu NIKKOR objektīviem.

Specifikācija

Maks./min. diafragmas atvērums Tiek samazināts par 2 pozīcijām
Objektīva konstrukcija 7 elementi 5 grupās (ar vienu asfērisku objektīva elementu)
Tuvākais fokusēšanas attālums Tāds pats kā objektīvam ar vienu fokusēšanas garumu
Maksimālā atveides attiecība Divreiz lielāka nekā objektīvam ar vienu fokusēšanas garumu
Komplektā iekļautie piederumi Telepārveidotāja vāciņš BF-3A, objektīva aizmugures vāciņš LF-1, elastīgs objektīva maisiņš CL-0715
Diametrs x garums Aptuv. 66 x 46 mm/2,6 x 1,8 collas
Svars Aptuv. 330 g/11,6 unces

Pārdošanā būs no 2010. gada par aptuveni 500 USD.