Canon EOS 6D FRT EF 24-105mm LCanon ziņo, ka saņēmis trīs prestižas balvas no Eiropas Attēlveidošanas un skaņas asociācijas (EISA) iesācēju līmeņa, entuziastu un profesionālās attēlveides kategorijās. EOS 100D ir saņēmusi "2013.-2014. gada Eiropas viena objektīva spoguļkameras (SLR)" titulu, EF 200-400mm f/4L IS USM ar 1,4x paplašinātāju ir nodēvēts par "2013.-2014. gada Eiropas profesionālo objektīvu", savukārt Canon EOS 6D ieguvusi "2013. – 2014. gada Eiropas modernizētās SLR kameras" godalgu, tādējādi izceļot Canon ražojumu kvalitāti visā digitālo spoguļkameru un objektīvu klāstā.

Par EISA balvas piešķiršanu balsojumā lemj komisija, kuru veido vairāk nekā 50 ievērojamu žurnālu izdevēju no 18 valstīm. Balvas tiek piešķirtas ražojumiem, kas apvieno vismodernākās tehnoloģijas un funkcijas,kā arī mūsdienīgāko dizainu.

"Canon mērķis ir piedāvāt visaugstākās kvalitātes ražojumus, kas ļauj īstenot ikviena radošās idejas. Tādēļ esam pagodināti saņemt šos apbalvojumus," saka Stīvs Māršals (Steve Marshall), Canon Europe Patērētāju attēlveidošanas izstrādājumu tirdzniecības direktors. "Piedāvājot patiesi inovatīvus ražojumus un tehnoloģijas, mēs vēlamies palīdzēt visu līmeņu fotogrāfiem spert nākamo soli savas profesionālās attīstības ceļā. Šie ražojumi ir tam lielisks piemērs, jo EISA žūrijas atzinība apliecina to lielisko kvalitāti."

2013.-2014. gada Eiropas SLR kamera: Canon EOS 100D

Par Canon EOS 100D EISA žūrija teica: "Canon EOS 100D ir pasaulē mazākā un vieglākā APS-C digitālā SLR kamera, kas piedāvā ļoti augsta līmeņa sniegumu. Tā ir saderīga ar EOS saimes piederumiem un objektīviem, arī tad, ja daži objektīviuz šī smalkā modeļa izskatās milzīgi. Smalkais korpuss piesaistīs tos, kuri vēlas mazu, vieglu un portatīvu kameru, kas tai pat laikā piedāvā radošai fotografēšanai nepieciešamās vadības iespējas. Dažādi automātiskie režīmi un skārienjutīgais ekrāns ļauj kameru viegli lietot iesācējiem, savukārt 18 miljonu pikseļu sensors nodrošina izcilu attēlu kvalitāti."

Canon EOS 100D FRT EF-S 18-55mm IS STM

2013.-2014. gada Eiropas profesionālais objektīvs: Canon EF 200-400mm f/4L IS USM ar 1,4x paplašinātāju

Par EF 200-400mm f/4L ar 1,4x paplašinātāju EISA žūrija teikusi sekojoši: "Šis telefoto pilnkadra objektīvs, kas ir optiskās pasaules sensācija, aizsāk jaunu profesionālās optikas laikmetu. Šajā Canon objektīvā ir iebūvēts telepārveidotājs, kas ļauj fotogrāfam pārslēgties uz paplašinātu fokusa attālumu, tādējādi tas kļūst par 280-560 mm F5,6 objektīvu. Tā kā telepārveidotājs ir integrēts objektīva dizainā, to var ātri aktivizēt jebkuros apstākļos, nepakļaujot tiem kameras spoguli un sensoru. Tiem, kuriem nepieciešama vēl lielāka redzamība, objektīvs ir saderīgs ar Canon EF 2x III paplašinātāju. Lai gan aizrautīgiem amatieriem šis ir ārkārtīgi dārgs objektīvs, tā izcilā optiskā kvalitāte nodrošina bezkompromisu rezultātu sporta un dzīvās dabas fotografēšanai."

Canon EF 200-400mm L IS USM FRT

2013. – 2014. gada Eiropas modernizētā SLR kamera: Canon EOS 6D

Canon EOS 6D EISA žūrija raksturoja šādi: "Canon EOS 6D piedāvā dažādas Canon profesionālo pilnkadra kameru funkcijas un priekšrocības, taču par lietotājam draudzīgāku cenu. Dažas funkcijas pat pārspēj Canon EOS 5D Mk III, piemēram, kameras AF sniegums nepietiekamā apgaismojumā, kas ir gan ātrāks, gan efektīvāks tumšos apstākļos. EOS 6D piedāvā arī aizslēga aizkavi tikai 47 m/s un 4,5 kadrus sekundē, kas nepārtrauktās fotografēšanas režīmā nodrošina līdz pat 1250 attēliem. EOS 6D ir vismazākā Canon pilnkadra kamera, kas, pateicoties Wi-Fi un GPS funkcijām, ir lieliska izvēle aizrautīgiem amatieriem."