Nikon D750Nikon iepazīstina ar ātro, universālo un veiklo kameru D750. Šī kamera ir aprīkota ar profesionālu attēlveidošanas tehnoloģiju un ir pilnveidota, lai būtu vēl kompaktāka, tādēļ tā ļauj fotogrāfiem pilnīgi brīvi realizēt savu redzējumu.
Kamera Nikon D750 ir izstrādāta, rūpējoties par lietotāja iespēju paplašināšanu, vienlaikus samazinot tās svaru, — šī kamera nodrošina izcilu pilnrāmja kadra attēlu uzņemšanu neatkarīgi no uzņemšanas vietas vai apstākļiem. Jaunais FX formāta sensors nodrošina lielisku attēla kvalitāti un labākus rezultātus nekā jebkad iepriekš — pat tad, ja iestatīta augsta ISO jutība. Ārkārtīgi jutīga AF darbība, sērijveida uzņemšanas ātrums līdz 6,5 kadriem/s un pilnas augstas izšķirtspējas video ierakstīšana (1080/60p), kā arī izturīgais noliecamais ekrāns garantē pilnīgu izteiksmes līdzekļu izvēles brīvību. Iebūvētā Wi-Fi funkcija ļauj viegli kopīgot iespaidīgas FX formāta fotogrāfijas vienā acumirklī. Nikon sistēma Picture Control 2.0 kamerā nodrošina izcilas nekustīgu attēlu un video apstrādes un optimizācijas iespējas.

Dērks Džespers (Dirk Jasper), Nikon Europe profesionālo produktu menedžeris, komentē: “Pilnrāmja kadra digitālās vienobjektīva spoguļkameras ieņem arvien stabilāku pozīciju fotogrāfijas tirgū, pieaugot to fotogrāfijas entuziastu skaitam, kas novērtē šī formāta priekšrocības. Nikon kamera D750 nostiprina šo pozīciju un padara šo formātu vēl pieejamāku. Kamera D750 ir lieliska izvēle visdažādāko objektu fotografēšanai — tā ir kompakta, tās lietotāja rīcībā ir mūsdienīgas funkcijas, piemēram, savienojamība uzreiz pēc kameras iegādes, un, protams, tā nodrošina jau atzīto Nikon attēla kvalitāti. Tā viegli paveic sarežģītus fotografēšanas uzdevumus un ļauj uzņemt lieliskus video, ko nodrošina papildu optimizācija. Mēs esam patiesi sajūsmināti par kameras D750 radošo potenciālu — tā ir pavisam jauna veida Nikon kamera, kas sniedz fotogrāfiem nepieciešamās iespējas un brīvību vispārdrošāko radošo ieceru realizēšanai.”

Uzdrīkstēšanās brīvība
Iedvesmai nav robežu, un neierobežotas ir arī kameras D750 iespējas. Jaunais 24,3 megapikseļu sensors nodrošina plašu dinamisko diapazonu un kvalitatīvu darbību neatkarīgi no iestatītās jutības, ļaujot uzņemt pārsteidzoši asus attēlus krāšņos toņos. ISO diapazonu 100–12 800 var palielināt līdz 50–51 200 (ekvivalents), un Nikon labākā attēlu apstrādes programma EXPEED 4 nodrošina izcilu fotogrāfiju un video attēla atveidi. Elastību, kas nepieciešama grūti fotografējamu vai ātri kustīgu objektu iemūžināšanai, nodrošina kameras profesionālā 51 punkta AF sistēma Multi-CAM 3500FX, kuras zemākais jutības līmenis ir –3 EV. Apvienojumā ar kameras uzņemšanas ātrumu līdz 6,5 kadriem/s gan FX, gan DX formātā šīs iespējas ļauj brīvi fokusēties uz objektu un uzņemt nepārspējamus pilnas izšķirtspējas attēlus ar neticamu precizitāti. Turklāt Nikon jaunajā grupas apgabala AF režīmā tiek piedāvāta ātra fokusēšana un uzlabota fona izolēšana, fotografējot samērā nelielus objektus, kas atrodas tuvu izteikti kontrastējošam fonam vai arī fonam, kas novērš uzmanību.

Brīvs redzējums
Kamera D750 ir aprīkota ar izturīgu noliecamu ekrānu un iebūvētu Wi-Fi funkciju, tādēļ tā sniedz fotogrāfiem izcilu uzņemšanas brīvību. Noliecamais ekrāns ir atvāžams un paceļams līdz 90° leņķim vai noliecams lejup līdz 75° leņķim, ļaujot viegli uzņemt fotogrāfijas un video no unikāliem skatu punktiem. Uzņemšanas laikā šajā 8,0 cm (3,2 collu), 1229 tūkstošu punktu ekrānā ar pielāgojamām krāsām varat iestatīt jebkādu krāsu balansu un spilgtumu, pielāgojot tos jūsu darba vajadzībām. Iebūvētā Wi-Fi funkcija ļauj augšupielādēt iespaidīgas pilnrāmja kadra fotogrāfijas, izmantojot saderīgu viedtālruni vai planšetdatoru, un attāli atbrīvot kameras aizvaru, izmantojot viedierīci. Vienkārši lejupielādējiet bezmaksas lietojumprogrammu Wireless Mobile Utility savā viedierīcē.¹

Video uzņemšanas brīvība
Izmantojiet kameras D750 ātrumu, jaudu un veiklumu, lai uzņemtu iespaidīgus videoierakstus ikreiz, kad rodas iedvesma. Nikon funkcija D-video nodrošina apraides kvalitātes video uzņemšanu vairākos kadra formātos, ierakstot pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video ar kadru uzņemšanas ātrumu 50p/60p un ievērojami samazinātu trokšņu līmeni, muarē efektu un mainītu krāsu attēlojumu. Īpaša video izvēlne racionalizē uzņemšanu, ļaujot saglabāt visus video iestatījumus vienuviet. Elektriski pielāgojamo apertūras atvērumu var kontrolēt ierakstīšanas laikā, un kamera nodrošina nevainojamu HDMI izvadi, kā arī pilnas izšķirtspējas video vienlaicīgas ierakstīšanas iespēju kamerā un ārējā ierakstītājā. Varat konfigurēt vēlamos ISO iestatījumus darbam diapazonā no ISO 100 līdz pat ISO 51 200 (ekvivalents) vai fiksēt maksimālo automātisko ISO regulāciju diapazonā no ISO 200 un vairāk, uzņemot M režīmā. Nikon 3D trokšņu samazināšanas funkcija samazina nejaušus trokšņus, deformāciju un mirgoņu, filmējot ar augstas jutības iestatījumu. Iezīmētā displeja režīmā kameras ekrānā tiks precīzi parādītas izgaismotās vietas kadrā. Izcilā audiosignāla vadības funkcionalitāte uzlabo skaņas ierakstīšanu, tādējādi palielinot uzņemšanas brīvību: izmantojot stereomikrofona ievades un audio izvades regulēšanas iespējas, varat atsevišķi noregulēt skaņas līmeņus pirms ierakstīšanas un tās laikā, varat atlasīt skaņas diapazonu (plaša diapazona/balss), kā arī samazināt vēja radīto troksni, ierakstot ar iebūvēto mikrofonu.

Pilnrāmja kadra iespējas kompaktā kamerā
Īpaši ergonomiska, viegla, hermētiski noslēgta monokoka struktūra un enerģiju taupošs dizains nodrošina pilnvērtīgu kameras D750 lietošanas brīvību. Dziļais rokturis ļauj droši satvert kameru neatkarīgi no plaukstas lieluma un ļauj to ērti turēt ilgu laika periodu, neizraisot nogurumu. Kevlara/oglekļa šķiedru kompozīta aizvara izturība ir pārbaudīta 150 000 atbrīvošanas reizēm, un varat uzņemt līdz 1230 nekustīgiem attēliem vai 55 minūtēm video², tikai vienreiz uzlādējot īpaši kompakto un vieglo uzlādējamo litija jonu akumulatoru EN-EL15.

Radošā brīvība
Ja rodas iedvesma, kamera D750 ir pilnībā gatava jūsu ideju īstenošanai. Nikon otrās paaudzes Picture Control sistēmā ir pieejami vērtīgi fotografēšanas un video ierakstīšanas rīki, kas noderēs pirms uzņemšanas un pēc tās, ļaujot pilnībā kontrolēt asuma, kontrasta, spilgtuma, nokrāsas un piesātinājuma iestatījumus. Pēcapstrādē varat īstenot visdažādākās idejas — jaunais iestatījums Flat saglabā visas detaļas un bagātīgos toņus gan izgaismotajās, gan ēnainajās attēla daļās, savukārt jaunais iestatījums Clarity nodrošina iespēju precīzi pielāgot kontrastu un izcelt smalkas struktūras. Papildu radošās iespējas ietver kameras uzņemšanas intervāla funkciju, kas ļauj fotografēt laika intervālā ar vienmērīgām ekspozīcijas pārejām, izmantojot vienkāršas izvēlnes darbības.

Kopējās digitālās attēlveidošanas sistēma
Uzņemiet fotogrāfijas ar kameru D750 un paļaujieties uz Nikon kopējās attēlveidošanas sistēmas pilnu jaudu. Atklājiet kameras D750 24,3 megapikseļu sensora patieso potenciālu, izmantojot dažādus NIKKOR objektīvus. NIKKOR objektīvi to izcilās izšķirtspējas dēļ atbilst jebkurā žanrā strādājošu fotogrāfu prasībām. Kamera D750 ir pilnībā saderīga arī ar nozarē vadošo Nikon radošā apgaismojuma sistēmu, tāpēc to varat izmantot kopā ar dažādām Speedlight zibspuldzēm radošai fotografēšanai, lietojot tās piestiprinātas kamerai vai atsevišķi.

Galveno funkciju kopsavilkums
Jauns 24,3 megapikseļu FX formāta sensors: nodrošina īpaši detalizētus attēlus un apcirpšanas elastību.
Pārsteidzoša gaismas jutība: ISO diapazonu 100–12 800 var palielināt līdz 50–51 200 (ekvivalents).
Profesionāls AF sniegums: Multi-CAM 3500FX 51 punkta AF sistēmu var konfigurēt 9 punktu, 21 punkta un 51 punkta aptvēruma iestatījumos, un zemākais jutības līmenis ir –3 EV (ISO 100, 20 °C/68 °F).
Grupas apgabala AF režīms: ātra fokusēšana un uzlabota fona izolēšana pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos.
Izturīgs noliecams ekrāns: atvāžams un paceļams līdz 90° leņķim vai nolaižams lejup līdz 75° leņķim.
Iebūvēta Wi-Fi funkcija: augšupielādējiet iespaidīgas pilnrāmja kadra fotogrāfijas, izmantojot saderīgu viedtālruni vai planšetdatoru.¹
Sērijveida uzņemšanas ātrums līdz 6,5 kadriem/s: nevainojamu pilnas izšķirtspējas attēlu uzņemšana ar ātrumu līdz 6,5 kadriem/s gan FX, gan DX formātā.
Vairāku apgabalu D-video: pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video FX un DX formātā ar kadru uzņemšanas ātrumu 50p/60p. Piekļuve ISO 100 diapazonam līdz ISO 51 200 (ekvivalents) filmēšanas laikā, kā arī iespēja kontrolēt aizvara ātrumu, apertūras atvērumu un skaņas līmeni. Īpaša video izvēlne ļauj saglabāt visus video iestatījumus vienuviet.
EXPEED 4: palielina kameras vispārējo veiktspēju izcilu rezultātu nodrošināšanai.
Picture Control 2.0: ērta pēcapstrāde ar iestatījumu Flat maksimāli dinamiska diapazona nodrošināšanai; precīza detalizācija, izmantojot iestatījumu Clarity.
Krāsu ekrāns ar pielāgojamām krāsām: 8,0 cm (3,2 collu), 1229 tūkstošu punktu RGBW šķidro kristālu monitors ar pretatspīduma pārklājumu. Iestatiet jebkādu krāsu balansu un spilgtumu.
Enerģiju taupošs dizains: akumulators EN-EL15 ļauj ar vienu uzlādi fotografēt ilgāk.
Pilnvērtīgi pārnēsājama: īpaši ergonomiska forma un viegla, hermētiski noslēgta monokoka kameras korpusa struktūra nodrošina pilnvērtīgu lietošanas brīvību.
Radošie režīmi: augsts dinamiskais diapazons, kameras uzņemšanas intervāla funkcija, specefektu un sižeta režīmi, kā arī neierobežota nepārtraukta uzņemšana.
Uzglabāšanas vide/datu nesējs: divi SD karšu sloti nodrošina vienmērīgu uzņemšanu. Abi karšu sloti ir saderīgi ar augstas kapacitātes SDXC un UHS-I kartēm.
Attālā vadība: pilnīgākai bezvadu uzņemšanas kontrolēšanai izmantojiet bezvadu raiduztvērēju WR-R10 un bezvadu raidītāju WR-T10 vai arī kontrolējiet kameras iestatījumus ar bezvadu tālvadības ierīci WR-1. Lai izveidotu savienojumu ar tīklu Ethernet vai bezvadu LAN, izmantojiet papildu datu raidītāju UT-1 un bezvadu raidītāju WT-5.
¹ Utilītprogramma Wireless Mobile Utility ir saderīga ar iOS™ un Android™ viedierīcēm, un to bez maksas var lejupielādēt viedierīcē no pakalpojumiem Google Play™ un Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube un citi zīmoli ir Google Inc. preču zīmes.
² Pamatojoties uz CIPA standartiem.

Nikon D750 aizmugure