Nikon D7000Nepilnu gadu pēc modeļa parādīšanas tirgū Nikon iedvesmojošā DX formāta SLR, D7000 ir kļuvusi par uzvarētāju kategorijā "Eiropas modernākā SLR kamera 2011.- 2012. gadā", ko piešķir EISA (Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācija). Šī balva seko TIPA (Tehnisko attēlu preses asociācija) apbalvojumam, ko šī kamera saņēma kategorijā "Labākā modernā D-SLR", un sarkanā punkta ražojumu balvai "Sarkanā punkta aprobācijas zīmogs".

Džordi Brinkmans (Jordi Brinkman), Nikon Europe ražošanas menedžeris, stāsta: "Mūs patiesi iepriecina tas, ka varam pievienot EISA balvu visiem tiem atzinības apliecinājumiem, kurus jau saņēmusi D7000. Mēs vienmēr cenšamies piedāvāt saviem pieredzes bagātajiem spoguļkameru lietotājiem vadošās tehnoloģijas, kas ļauj kaislīgiem fotomāksliniekiem realizēt radošo potenciālu."

Brinkmans turpina: "Tas, ka vidēja līmeņa spoguļkamera saņēmusi balvu moderno ražojumu kategorijā, liecina, ka D7000 piedāvā vairāk augstas veiktspējas funkciju, nekā gaidāms, ņemot vērā tas cenu. Par visu, sākot no tās 16,2 megapikseļu CMOS attēla sensora, AF sistēmas un tālmēra sensora līdz daudz kompaktākajam magnija sakausējuma korpusam, mēs esam saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju, kas apliecina lietošanas ērtības un iespējas fotogrāfiem radoši izpausties, pateicoties šiem uzlabojumiem."

Katru gadu Eiropas attēlveidošanas un skaņas asociācija (European Imaging and Sound Association - EISA) dažādās kategorijās izvirza labāko audiovizuālo ierīci, kas pēdējo 12 mēnešu laikā izlaista Eiropā. Tā velta uzmanību ražojumiem, kurus atzinīgi uzņems gan entuziasti, gan profesionāļi, kas vienmēr izvēlas augstāku kvalitāti un iespējas radoši izpausties. Balvas piešķir žūrijas, kuru sastāvā iekļauti vairāk nekā 50 pazīstamu foto, video, audio, mājas kinozāļu un mobilās elektronikas žurnālu pārstāvji no 20 Eiropas valstīm.


Modernākā Eiropas spoguļkamera 2011.-2012. gadā: NIKON D7000

EISA žūrijas vērtējums: "Būdama vadošā Nikon pusprofesinālā kamera, D7000 ir aprīkota ar augstākās klases kameru funkcijām, kuras tā aizguvusi no kompānijas ražotajiem modeļiem D300 un D300S. Izturīgajā korpusā iestrādāts liela ātruma autofokuss, spilgts 3 collu LCD, pretputekļu aizsardzība, divi sloti SDXC kartēm un Full HD Video. Izcili laba trokšņu filtrēšanas sistēma nozīmē, ka 16,2 miljonus pikseļu lielo sensoru var izmantot pie jutības ISO 3200 un iegūt tīrus, skaidrus augstas kvalitātes attēlus; pat pie ISO 12800 troksnis nav īpaši manāms. Šī kamera dod iespēju fotogrāfiem-iesācējiem uzņemt profesionāla līmeņa attēlus."