FotoAkadēmijaTrešdien, 29. aprīlī plkst. 18:00 EXvelvets telpās Blaumaņa ielā 5A, Rīgā, tiks atklāta fotogrāfa Andreja Saļikova FotoAkadēmijas meistarkursa audzēkņu foto izstāde.

Jaunie fotogrāfi, ar savu izstādē apskatāmo fotogrāfiju palīdzību, interesentiem atklāj, ko katram no viņiem personīgi nozīmē Fotogrāfija. Izstādes apmeklētājiem tiks atklāta tā pasaule, kuru var saskatīt tikai ar fotokameras palīdzību.

Fotografēšanas prasmi izstādes autori pilnveidojuši FotoAkadēmijas meistarkursā pasniedzēja un fotogrāfa Andreja Saļikova vadībā, kurš ir autorfotogrāfijas meistars un ceļotājs. Tāpat viņš arī izdevis grāmatas "Sufiji. Mīlestības ceļš", "Tibeta fotogrāfa acīs", "Bodhisattvas ceļš. Nepāla. Tibeta". Izdevniecībā "Jānis Roze" šobrīd tiek gatavota viņa jaunākā grāmata.

Izstāde būs apskatāma līdz 2009. gada maija beigām bārā-restorānā EXvelvets Blaumaņa ielā 5A, Rīgā.

FotoAkadēmijas foto kursi ir orientēti uz klausītājiem ar atšķirīgu sagatavotības līmeni. Šeit profesionāli fotogrāfi palīdz apgūt teorētiskos aspektus, sniedzot iespēju pārskatīt un papildināt savus priekšstatus par gaismu, krāsu, kompozīciju un žanru. Viņi atklāj savus meistarības noslēpumus, novērtē klausītāju darbus un dod padomus, kā atrast savu, neatkārtojamu ceļu fotogrāfijas pasaulē. FotoAkadēmijas apmācību programmas ir licencētas. Nodarbības pašā Rīgas centrā. Grupās ne vairāk kā 12 cilvēki.

Plašāka informācija par FotoAkadēmijas kursu programmām, ilgumu un cenām ir pieejama mājas lapā www.fotoakademija.lv.