Raivo Freimanis05.oktobrī plkst. 18.00, kultūras un mākslas telpā "Siguldas Tornis" Siguldā, tiks atklāta fotogrāfu Raivo Freimaņa un Aelitas Briedes fotoizstāde "TE IR TAVA DZIMTENE".

Fotoreportieris un fotogrāfs Raivo Freimanis vairākus gadus strādājis kā ārštata fotogrāfs preses izdevumos: Jūrmalas Nedēļa, Mājas Dakteris, 40 + u.c.. Tāpat fotografējis dažādus svarīgus kultūras pasākumus, piemēram, Jaunais Vilnis, Summertime, kā arī Siguldas Opermūzikas svētkus. Fotogrāfs papildus piedalījies vairākās fotoizstādēs Latvijā, Lietuvā, bet pašlaik iesaistās dažādu kultūras un korporatīvo pasākumu un norišu atspoguļošanā fotogrāfijās Rīgā, Siguldā, Turaidā, Lēdurgā, u.c.. Darbi apskatāmi www.freimanafoto.lv.

Fotogrāfa asistentei Aelitai Briedei fotogrāfija ir sirdslieta un savus darbus līdz šim jau izstādījusi vairākās fotoizstādēs Latvijā, ar interesi piedalās dažādu kultūras pasākumu fotografēšanā Rīgā, Siguldā, Lēdurgā, Turaidā.

Izstādē apskatāmo fotogrāfiju galvenās tēmas: Latvijas ainavu daudzveidība gadalaikos, cilvēks un daba, dzīvais dabā tuvplānos u.c..

Fotoizstādes iecere ir ne tikai iepriecināt skatītāju un radīt interesi par fotomākslu Siguldas novadā, bet arī veicināt saskatīt dzimtenes skaistuma klātbūtni un novērtēt to, kam parasti ikdienas aizņemtībā un steigā vienaldzīgi paejam garām. Izstāde ieteicama kā izglītojošs projekts/materiāls skolu jaunatnei un pirmskolas vecuma bērniem.

Sadarbībā ar kultūras un mākslas telpu "Siguldas Tornis" Siguldā izstāde būs apskatāma no 05.oktobra līdz 31. oktobrim.

Ieeja par ziedojumiem.