ISSP 2011 sākās jau šo sestdien, 6.augustā Pelču pilī, Kūldīgā, un tajā piedalīsies 72 fotogrāfi no 23 valstīm un 7 pasaules līmeņa pasniedzēji.

Sākot no svētdienas 7.augusta plkst 20:00 vakaru programmas ietvaros ar lekcijām un prezentācijām uzstāsies ISSP pasniedzēji Claudine Doury, Michael Ackerman, Marcos Lopez, David Bate, Arno Rafael Minkkinen, Vanessa Winship un George Georgiou, un viesi - pārstāvji no Eiropas foto-organizācijām. ISSP vakaru programma ir tradicionāli atvērta apmeklētājiem bez maksas.
Programma te: www.issp.lv/en/summer-school/2011/news/issp-2011-evening-programme
Foto-interesenti un draugi ir laipni aicināti.

Tāpat sestdien 13.augustā plkst 19:00. Kuldīgas centrā notiks ISSP 2011 noslēguma izstādes atklāšana un darbu demonstrēšana brīvdabas kinoteatrī! Oficiālāks ielūgums sekos. Priecāsimies jūs redzēt!

NB! Visas lekcijas notiks angļu valodā bez tulkojuma.

Informācija par palikšanu Kuldīgā te: www.visit.kuldiga.lv, par iespējām palikt Pelčos rakstiet mums atsevišķi (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.). Dažas guļvietas ir, tāpat paredzam tradicionālo telts pilsētiņu.