Nikon D3100Amsterdama, Nīderlande, 2010. gada 19. augusts - Nikon iepazīstina ar D3100, šobrīd visvieglāk lietojamo digitālo vienobjektīva spoguļkameru, ar kuru var uzņemt full HD formāta (High Definition - augstas izšķirtspējas) video.

Džordijs Brinkmens (Jordi Brinkman), Nikon Europe produktu daļas vadītājs, saka: " Kamera D3100 ir pēctece Eiropā vispārdotākajai digitālajai vienobjektīva spoguļkamerai D3000; tai ir 14,2 megapikseļu izšķirtspēja, full HD video formāts, tiešais skats ar jauniem AF režīmiem un uzlabota ergonomika. Tāpat kā kamerai D3000, tai ir arī populārais pamācības režīms, kurā var apskatīt paraugus attēliem, ko var iegūt ar noteiktiem iestatījumiem, piemēram, mainot aizvara ātruma vai apertūras atvēruma iestatījumus. Šī kamera ir lieliski piemērota ģimenēm, kas vēlas iemūžināt visus svarīgos brīžus nevainojamā kvalitātē, neraizējoties par iestatījumiem."Vienkārša un nevainojama digitālā vienobjektīva spoguļkamera ģimenei

Kamera D3100 ir izstrādāta digitālo vienobjektīva spoguļkameru lietotājiem-iesācējiem, jo īpaši jaunām ģimenēm, kas vēlas uzņemt skaistus attēlus, neuztraucoties par sarežģītām funkcijām. Ar automātisko iestatījumu klāstu kamera paveic grūto darbu līdzīgi kā kompaktā kamera: tiešajā skatā ar sižeta automātisko atlasītāju tiek atlasīts režīms, kas atbilst attēla uzņemšanas situācijai; sižeta atpazīšanas funkcija nodrošina asi izteiktus attēlus, analizējot sižetu un nekavējoties uzlabojot kameras iestatījumus, pirms tiek atbrīvots aizvars; pamācības režīms soli pa solim parāda procesu, kā iegūt vēlamo attēlu.

11 punktu autofokusa sistēma nodrošina precīzu fokusēšanu un asus attēlus, lai notvertu pat visgaistošākās izteiksmes un kustības. Turklāt ar spilgto skatu meklētāju ātri un vienkārši varat precīzi redzēt un fokusēt attēlu, ko vēlaties iemūžināt. Tiešais skats ar sižeta automātisko atlasītāju ir intuitīvs un pazīstams attēlu uzņemšanas veids, kas noderīgs tiem, kuri lietojuši tikai kompaktās kameras, un tas atvieglo attēlu kadrēšanu, izmantojot šķidro kristālu displeju. Sižeta automātiskais atlasītājs atlasa tveramajam sižetam un objektam piemērotāko režīmu, savukārt pilna laika servo AF (AF-F) režīms notur objektus fokusā bez nepieciešamības spiest aizvara atbrīvošanas pogu. Tiešajā skatā tiek atpazītas līdz pat 35 sejām vienlaikus, un pat tad, ja cilvēki kadrā kustas, kamera turpina tiem sekot un fokusēt tos.

Pārsteidzoši attēli jebkurā situācijā

14,2 megapikseļu CMOS attēla sensors, jaunā jaudīgā EXPEED 2 apstrādes sistēma un plašs NIKKOR objektīvu klāsts nodrošina lielisku, pārsteidzoši detalizētu attēlu iegūšanu jebkurā vietā, neatkarīgi no jūsu darbībām. Kameras ISO jutība ir 100-3200, un to var efektīvi paaugstināt līdz 12800. Tādējādi ievērojami samazinās miglainu attēlu iespējamība, fotografējot visenerģiskākos bērnus vai uzņemot attēlus vakara grila viesībās plašā ģimenes lokā.

Full HD formāta video visai ģimenei

Izmantojot vieglas piekļuves video ierakstīšanas pogu, varat vienā mirklī pārslēgties uz video režīmu kamerā D3100; funkcija D-video nodrošina iespēju ierakstīt pārsteidzošus HD videoklipus ar skaņu. Kameras lielais attēla sensors un augstā ISO jutība piedāvā izcilu attēla kvalitāti, savukārt plašo NIKKOR objektīvu klāstu var izmantot kinematogrāfisku efektu veidošanai. Kamerā varat arī vienkārši rediģēt uzņemtos klipus, dzēšot to ainas, vai saglabāt konkrētus kadrus kā nekustīgus attēlus - ģimenes fotoalbumam būs saglabāts ikviens svarīgs mirklis. Kamera D3100 ir arī saderīga ar HDMI, līdz ar to varat to savienot ar HD televizoru, lai skatītu uzņemtos video full HD formātā no sava dīvāna.

Lielisku fotoattēlu iegūšanas pamācība

Uzlabotais pamācības režīms, tāpat kā kamerā D3000, digitālo vienobjektīva spoguļkameru lietotājiem-iesācējiem sniedz pakāpeniskus norādījumus, kā mainīt kameras iestatījumus. Tas nozīmē, ka ne tikai iegūstat vēlamo attēlu, bet arī izprotat, kā tas tiek panākts, tātad attīstāt savas fotografēšanas prasmes. Varat pat apskatīt parauga attēlus, kas būtu sagaidāmi no katra iestatījuma, piemēram, mainot apertūras atvēruma vai aizvara ātruma iestatījumus.

Notveriet ikvienu mirkli

Kamera D3100 ir svarīga lieta ikvienā ģimenes notikumā vai izbraucienā. Kameras vispusīgās tehnoloģijas un izturīgais korpuss ir piemēroti jebkurai situācijai neatkarīgi no jūsu darbībām. Kameras D3100 korpuss ir kompakts un viegls, tādēļ to ir viegli iepakot un nēsāt līdzi visos notikumos, kurus nevar palaist garām.


Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par D3100