AF-S NIKKOR 85 mm f/1.4GNikon Europe šodien iepazīstina ar jaunu ātras apertūras vidēja telefoto objektīvu AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G. Šis objektīvs aizstāj plaši atzīto AF NIKKOR 85 mm f/1,4D IF, tam ir pilnīgi jauna optiskā konstrukcija, klusais viļņu motors (SWM) un nanokristālu pārklājums, tāpēc tas ir lieliski piemērots mūsdienu portretu un modes fotogrāfu vajadzībām. Šis objektīvs ir veiksmīgās NIKKOR 85 mm optikas sērijas pēctecis, un tas liecina par Nikon nemainīgajiem centieniem ieviest jaunus optiskos risinājumus.

Nikon Europe objektīvu, piederumu un programmatūras nodaļas produktu grupas vadītājs Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze) saka: "Jaunais objektīvs AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G nodrošina vēl nebijušas portretu fotogrāfijas iespējas. Šādi objektīvi ietver visas NIKKOR zīmola pamatvērtības: lielisku kontrastu un izšķirtspēju ar īpašiem izplūduma efektiem." Viņš piebilst: "Mēs uzskatām, ka šis objektīvs uzstādīs jaunu latiņu nekustīgo attēlu fotogrāfiem, kā arī aizvien biežāk sastopamajiem videogrāfiem, kas izmanto digitālās vienobjektīva spoguļkameras, piemēram, D3S."


Nepārspējams izplūdums

Objektīvs AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G ir izstrādāts tā, lai tā būtu labākā profesionālajiem portretu fotogrāfiem paredzētā ierīce. Ātrā f/1,4 apertūra nodrošina lielisku objekta un fona nošķiršanu, bet apaļā septiņu lāpstiņu diafragma nodrošina izcilu izplūduma efektu ar vienmērīgiem nefokusētajiem apgabaliem.

Bākuguns

Objektīvs AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G ietver pilnīgi jaunu optisko sistēmu ar 10 elementiem 9 grupās, un tam ir Nikon īpašais pretatspīdumu nanokristālu pārklājums, kas ievērojami samazina dubultošanos un uzplaiksnījumus, lai pat vissarežģītākajos apgaismojuma apstākļos nodrošinātu piesātinātus attēlus ar izteiktu kontrastu.

Vienmērīga darbība

Objektīvs AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G ir aprīkots ar īpašu kluso viļņu motoru (SWM), lai nodrošinātu klusu un precīzu fokusēšanu. Zobratu mehānisms ir uzlabots, lai manuālā fokusa režīmā nodrošinātu īpaši vienmērīgu darbību.

Ciets rieksts

Kā jau ir paredzams, objektīvs ir aprīkots ar izturīgo NIKKOR magnēzija korpusu un blīvējumu, kas novērš mitruma un putekļu iekļūšanu, lai varētu turpināt darbu pat vissmagākajos uzņemšanas apstākļos. Šis objektīvs sver 595 g un ir lieliski piemērots Nikon pusprofesionālajām un profesionālajām digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām, piemēram, D700 un D3 sērijas kamerām.

Objektīva komplektācijā ietilpst HB-55 pārsegs un mīksts futrālis.

Noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk par AF-S NIKKOR 85mm f/1.4G