AF-S DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G VR IINikon šodien iepazīstina ar AF-S DX NIKKOR 18–55mm f/3.5–5.6G VR II — sevišķi ērti pārnēsājamu tālummaiņas objektīvu, kurš tiek piedāvāts kopā ar jaunu iesācēju līmeņa D-SLR kameru Nikon D3300.
Lielisks pirmais objektīvs, kurš ļauj visos sīkumos tvert būtiskus ikdienas momentus — NIKKOR 18–55mm VR II ir sevišķi viegla, viena no populārāko Nikon "līdzņemamo" objektīvu versijām. Šis objektīvs sver tikai 195 g un ir aprīkots ar objektīva ievilkšanas mehānismu — neliels izmērs un īpaši ērta lietošana. 3x tālummaiņa ietver populāro fokusa attālumu diapazonu 18–55 mm, kas ir izcili labi piemērots dažādām situācijām. Savukārt optiskā konstrukcija nodrošina asas, augsta kontrasta fotogrāfijas un HD video, bet Nikon vibrāciju samazināšanas sistēma garantē vēl skaidrākus attēlus nekā jebkad iepriekš.

Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze), objektīvu, piederumu un programmatūras produktu daļas vadītājs, Nikon Europe, stāsta: "Nikon 18–55 mm objektīvs jau ilgāku laiku piesaista arvien jaunus un jaunus cienītājus Nikon D-SLR sistēmai un par to lielā mērā ir jāpateicas lieliskajai NIKKOR optikai. Lai apmierinātu lielās entuziastu saimes intereses, vienmēr jārūpējas, lai objektīvu cenas būtu pieņemamas, lai tie būtu daudzpusīgi un nodrošinātu izcilu veiktspēju. Ievērojami kompaktāks un vieglāk pārnēsājams — jaunais Nikon 18–55 mm objektīvs atbilst šiem kritērijiem un pat pārspēj tos, nodrošinot uzlabotu attēla kvalitāti, nepalielinot cenu un nezaudējot daudzpusību."

Ikdienišķiem brīžiem
No lieliskiem portretiem līdz dinamiskiem notikumiem — daudzpusīgais NIKKOR 18–55mm VR II tālummaiņas objektīvs ir vislabāk piemērots izcilāko mirkļu iemūžināšanai. Kompakts un ērti pārnēsājams, tas dzīvīgās krāsās un izcilā asumā atveido fotogrāfijas un HD video. 3x optiskā tālummaiņa nodrošina diapazonu no daudzpusīga platleņķa līdz vidēja telefoto perspektīvai, kas ir piemērots gan ainavu un interjeru, gan portretu un attālu aktivitāšu uzņemšanai. Perfekts objektīvs brīvdienu iemūžināšanai, kas ļauj ceļot ar minimālu bagāžu.

Vibrāciju samazināšana
Neskatoties uz tā nelielajiem izmēriem, šis objektīvs ir aprīkots ar Nikon vibrāciju samazināšanas sistēmu, lai jūs varētu iegūt skaidrus, neizplūdušus attēlus gan ar platleņķi, uzņemot grupas portretu vājā apgaismojumā, gan pietuvinot visai attālus objektus. Nikon VR tehnoloģija ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu stabilāku uzņemšanu, turot kameru rokās, un ļauj veikt fotografēšanu par četrām aizvara atbrīvošanas pozīcijām ātrāk bez attēlu kvalitāti pasliktinošās izplūšanas, ko izraisa kameras drebēšana. Uzņemot fotoattēlus nepietiekama apgaismojuma apstākļos, kamera parasti samazina aizvara ātrumu, bet ar VR tehnoloģiju jūs varat iegūt asus attēlus, neizmantojot trijkāji vai zibspuldzi. Jūs arī varat iegūt asākus attēlus, tuvinot attālus objektus vai arī uzņemot fotoattēlus no sevišķi maza attāluma.

Piemērots digitālajam laikmetam
AF-S NIKKOR 18–55mm VR II objektīvs ir konstruēts atbilstoši digitālās fotogrāfijas visai augstajām prasībām, lai ik reizi gūtu teicamus rezultātus. Optiskā sistēma ietver 11 elementus astoņās grupās, bet asfēriska lēca samazina lodveida aberāciju un citus izkropļojumu veidus, vienlaikus nodrošinot augstu izšķirtspēju un kontrastu. Nikon kompaktā klusā viļņu motora tehnoloģija nodrošina klusu, ātru un precīzu autofokusa darbību, kas ir sevišķi būtiski, uzņemot video.

Īpaši ērti pārnēsājams
Īsts "līdzņemamais" objektīvs, kurš sver tikai 195 g, tādēļ tā svars ir gandrīz nemanāms. Objektīvs izvirzītā, lietošanas stāvoklī ir tikai 76 mm garš un tas aprīkots ar objektīva ievilkšanas mehānismu, kas ievilktā stāvoklī samazina objektīva garumu līdz 59,5 mm. Kompakts, viegls un daudzpusīgs — tas ir perfekts universālais objektīvs iesācējiem, kas izmanto D-SLR kameras.


Sekot jaunumiem