LUMIX G 14 mm F/2,5Panasonic iepazīstina ar jaunu digitālo, maināmo viena fokusa attāluma objektīvu LUMIX G 14 mm F/2,5 II ASPH. (H-H014A), kura pamatā ir sistēmas Micro Four Thirds standarts. Jaunais objektīvs LUMIX G 14 mm F/2,5 II ASPH. ir pieejams melnā un sudraba krāsā, lieliski pieskaņojoties digitālo vienobjektīva bezspoguļu (DSLM) fotokameru GN sērijai — jaunajai DMC-GM5 vai DMC-GM1.

LUMIX G 14 mm F/2,5 II ASPH. ir 14 mm fokusa attālums (35 mm kameras ekviv.: 28 mm) un plats skata leņķis, kā arī F/2,5 liels ātrums un spēja atveidot augsta kontrasta attēlus. Izmantojot LUMIX G 14 mm F/2,5 II ASPH. plato skata leņķi un lielo asuma dziļumu, šis kompaktais objektīvs nodrošina izcilu veiktspēju, fotografējot ne vien ainavas, bet arī momentuzņēmumus un ainas iekštelpās.

Objektīvu sistēmu veido 5 grupās izkārtotas 6 lēcas (ieskaitot 3 asfēriskas), nodrošinot kompaktumu un nelielu kopgarumu (apm. 20,5 mm), kā arī augstu optisko veiktspēju. Samazinātu attēlu kropļojumu dēļ šis objektīvs ir arī izcils, fotografējot objektus ar taisnām līnijām, tostarp arhitektūras objektus. Tajā ir ietverta nepārspējama iekšējā fokusa sistēma, kas ļauj iegūt izcilu izšķirtspēju un kontrastu — no pilna, reālistiska palielinājuma līdz bezgalībai. Iekļautais soļdzinējs padara fokusēšanu vienmērīgu un klusu izmantošanai gan fotoattēlu, gan videoklipu uzņemšanā, kas klasificējama atbilstoši LUMIX HD objektīvam. Uzstādot to digitālajām vienobjektīva bezspoguļu DSLM (Digital Single Lens Mirrorless) kamerām, LUMIX G lietotāji var izbaudīt īpaši ātrās un precīzās kontrasta AF sistēmas priekšrocības.

Septiņas loksnes nodrošina atvērtumam noapaļotu formu, kas rada patīkami līdzenu efektu neasajās zonās, fotografējot ar lielāku atvērtumu. Īpaši izturīgais metāla montāžas stiprinājums nodrošina objektīva izturību, to aktīvi lietojot; un objektīva elementiem ir vairāku slāņu pārklājums, kas mazina māņattēlu un atspīdumu rašanos, tādējādi vēl vairāk uzlabojot objektīva veiktspēju.