LUMIX G H HS030Pasaulē plašāko sistēmas Micro Four Thirds objektīvu un piederumu klāstu papildina jauni objektīvi

Frankfurte, Vācija (2015. gada 23. februāris) — Panasonic šodien ir iepazīstinājis ar diviem jauniem maināmiem objektīviem, kas ir paredzēti sistēmas Micro Four Thirds fotokameru LUMIX G sērijai — ar 30 mm makro objektīvu H-HS030 un ar 42,5 mm portretu objektīvu H-HS043.

Daudzpusīgais objektīvs H-HS030 ir lieliski piemērots dabiska izmēra makroattēlu uzņemšanai, piemēram, kukaiņu, ēdiena vai ziedu tuvplāniem, kā arī elpu aizraujošu portretu un ainavu uzņemšanai. Jaunais 42,5 mm objektīvs H-HS043 tuvplāna portretiem piešķir skaistu bokē efektu ar maigu, nefokusētu miglojumu, ļaujot pievienot neparastu māksliniecisku nokrāsu tuvplāna portretiem vai vājā apgaismojumā uzņemtiem fotoattēliem.

H-HS030 — daudzpusīgs F2.8 30 mm makro objektīvs
Jaunais 30 mm makro objektīvs ar eleganto dizainu un smalko, melno, metālisko pārklājumu izskata ziņā lieliski sader ar jaunākajām viena objektīva digitālajām bezspoguļa (DSLM) fotokamerām LUMIX G. 30 mm (35 mm kameras ekvivalents: 60 mm) platleņķa gaismasspējīgs objektīvs ar diafragmas atvērumu F2.8 ļauj atveidot asus attēlus ar augstu kontrastu. Objektīvs ar 1x reālā izmēra palielinājumu, lielu asuma dziļumu un fokusēšanas attālumu, sākot no 10,5 cm, nodrošina izcilu sniegumu, ļaujot uzņemt arī dabiskus makroattēlus.

Izturīgais metāla stiprinājums padara šo objektīvu lieliski piemērotu lietošanai ikdienā, un vairākkārtīgs lēcu pārklājums samazina attēla dubultošanos un atspīdumus, nodrošinot vēl izcilāku attēlu uzņemšanas kvalitāti. Ar 240 kadru sekundē darbību, automātisko fokusu (AF) un MEGA O.I.S. (optisko attēla stabilizatoru) jūs varat ātri un precīzi iestatīt fokusu, kā arī ikreiz iegūt stabilu kadrējumu.

H-HS043 — jauns F1.7 42,5 mm portretu objektīvs
LUMIX G H HS043 Silver
Jaunais 42,5 mm portretu objektīvs ir pieejams ar smalku, metālisku melnas vai sudraba krāsas pārklājumu, un tas ļauj uzņemt brīnišķīgus attēlus, izpludinot ārpus fokusa esošus objektus, tādējādi piešķirot jūsu attēliem māksliniecisku un radošu nokrāsu. Šis gaismasspējīgais vidēja attāluma telefoto objektīvs ar fokusa attālumu 42,5 mm (35 mm kameras ekvivalents: 85 mm), diafragmas atvērumu F1.7 un daudzpusīgu 31 cm fokusēšanas attālumu spēj uzņemt portretus ar intensīvu stereoskopisku efektu, kā arī tuvplānus ar brīnišķīgu defokusēšanas efektu.

Objektīva sistēma POWER O.I.S efektīvi kompensē nevēlamu izpludinājumu, ko izraisa roku drebēšana — ne tikai nelielas, straujas, bet arī plašas un lēnas kustības —, ļaujot jums iegūt vēlamos rezultātus pat vājā apgaismojumā. Sistēma POWER O.I.S. un 240 kadru sekundē automātiskā fokusa sensora piedziņa katru reizi nodrošina stabilu kadrējumu un precīzu fokusēšanu.

Paplašinot dinamisko LUMIX G mikrosistēmu
Objektīvi H-HS030 un H-HS043 ir jaunākie papildinājumi Panasonic daudzpusīgajai mikrosistēmai LUMIX G, kurā ietilpst pasaulē plašākais objektīvu un piederumu klāsts, kas atbilst standartam Micro Four Thirds, nodrošinot jūs ar atbilstošākajiem produktiem ikviena mirkļa iemūžināšanai.

Jaunie objektīvi lieliski papildina Panasonic LUMIX G DSLM klāsta jaunākās fotokameras, tostarp LUMIX GM5, kuras izcili kompaktajā korpusā ir ietverta augsta veiktspēja, un LUMIX GF7 — vieglu un modernu maināmo objektīvu fotokameru, kas sniedz jums radošu brīvību, neierobežojot jūsu stila izpausmes.