Lumix SZ10Vīsbādene, Vācija (2015. gada 5. janvārī) — Panasonic šodien iepazīstina ar papildinājumu lietotāju iecienīto SZ kompaktkameru klāstā. Izskatīgajā LUMIX SZ10, kam atradīsies vieta gan rokassomiņā, gan žaketes kabatā, apvienota lieliska attēlu un video kvalitāte un plašs interesantu iespēju klāsts. Šī kamera veidota, domājot par sabiedrisko dzīvi, un ir aprīkota ar dažādiem iestatījumiem, lai palīdzētu uzņemt neaizmirstamus attēlus draugu un ģimenes lokā. Vēl vairāk — pateicoties izcilām savienojamības iespējām, pat klāt neesošie var pievienoties jautrībai.

Īstā kamera ballītei ar draugiem
Panasonic savu gadiem uzkrāto pieredzi ir izmantojis, izstrādājot vislabākās kompaktkameras, kas nodrošina izcilu attēlu un video kvalitāti, lai gan ir tik plānas, ka var tikt nēsātas bikšu kabatā. Matēta metāla apdare kameru LUMIX SZ10 padara par nevainojamu aksesuāru pie jebkura tērpa.

Kamerai ir par 180 grādiem paceļams 2,7 collu 460 tūkst. punktu LCD monitoru, kas savu un draugu pašportretu uzņemšanu padara pavisam vienkāršu. Jaunā kamera piedāvā arī vairākas skaistuma efektu funkcijas, tai skaitā režīmus Soft Skin (maiga āda), Defocusing (defokusēšana) un Slimming (notievēšana), kas ļauj uzņemt pašportretus jaunā līmenī. Maigās ādas režīms ļauj pielāgot ādas toni; defokusēšanas režīms fonam pielieto maiga fokusa efektu, uzsverot attēlā redzamo seju; notievēšanas režīms apstrādā portretu, padarot slaidākas sejas

Kamera LUMIX SZ10 nodrošina lieliskus attēlus ar minimālām pūlēm dažādos apstākļos. iA (intelektuālais automātiskais) režīms ļauj lietotājiem visu atstāt kameras ziņā, lai uzņemtu skaistus attēlus ar optisko attēlu stabilizatoru, inteliģento ISO pārbaudi, inteliģento ainu atlasītāju, inteliģento ekspozīciju un sejas noteikšanu. Kad ir iestatīts iA režīms, šīs jaudīgās funkcijas darbojas automātiski un varat brīvi uzņemt attēlus, neuztraucoties par iestatījumu pielāgošanu apgaismojuma maiņā.

Iemūžini jautrību labākajā kvalitātē
Panasonic jaunākā kompaktkamera ir lielisks papildinājums, kas paredzēts jautras ballītes iemūžināšanai caur 24 mm īpaši plata leņķa objektīvu ar 12x optisko tālummaiņu, nodrošinot apbrīnojamu dažādību un sniegumu, kāds parasti raksturīgs lielākām, pamatīgākām kamerām. Funkcija iA Zoom (Inteliģentā tālummaiņa) piedāvā tālummaiņu līdz pat 24x, ļaujot jautrībai piekļūt vēl tuvāk.

Līdztekus draugu un ģimenes fotogrāfijām varat arī uzņemt vislabākās kvalitātes video un ar tiem dalīties. Dinamisku HD video ar 1280 x 720 punktu izšķirtspēju var uzņemt, vienkārši piespiežot "kustīgo attēlu" pogu kameras augšpusē, kas lietotājam ir ārkārtīgi parocīgi, acumirklī pārslēdzot foto/video uzņemšanu.

Kamera LUMIX SZ10 ne tikai ļauj uzņemt lieliskas kvalitātes attēlus un video, bet arī parādīt savu radošumu. Kamerā iekļautas populārās Panasonic radošās iespējas un kopumā 15 filtra efekti1. Radošās vadības režīms ļauj lietotājam filtra efektu izvēlēties vēl pirms aizvara nospiešanas, lai varētu redzēt, kā tieši tas ietekmēs attēlu vai video2. Radošās retušas režīms ļauj attēlam pielietot filtra efektu arī pēc tā uzņemšanas.

Attālināta fotografēšana un publicēšana sociālajos tīklos
Izmantojot LUMIX SZ10 pieejamo Wi-Fi savienojamību, varat kameru pieslēgt pie sava viedtālruņa, vienkārši noskenējot QR kodu Panasonic lietotnē Panasonic Image App. Kad esat atvēris Image App, tās intuitīvā vadības izvēle ļaus viegli piekļūt plašam jautru, interesantu iespēju un funkciju klāstam.

Savu viedtālruni vai planšetdatoru varat arī izmantot kā attālinātu skatu meklētāju, vēl vairāk atvieglojot pašportretu uzņemšanu ballītes laikā. Varat noteikt fokusu, tālummaiņu un aktivizēt aizvaru, nepieskaroties kamerai. Savukārt izmantojot tūlītējas pārsūtīšanas (Instant Transfer) funkciju, fotoattēli tiek automātiski pārsūtīti uz aizvaru kontrolējošo ierīci ērtai tālākai augšupielādei sociālajos tīklos.

1Expressive (izteiksmīgais), Retro (retro), Old Days (vecās dienas), High Key (lielā kontrasta), Low Key (pazeminātā kontrasta), Sepia (sēpija), Dynamic Monochrome (dinamiskais melnbaltais), Impressive Art (iespaidīgās mākslas), High Dynamic (īpaši dinamiskais), Cross Process (šķērsprocess), Toy Effect (rotaļlietu efekts), Miniature Effect (miniatūrefekts), Soft Focus (mīkstinātais fokuss), Star Filter (zvaigžņu filtrs) un One Point Colour (viena punkta krāsa)
2Soft Focus un Star Filter nevar izmantot video ierakstīšanai.