nikon dslr D850Nikon iepazīstina ar kameru D850, kura pilnkadra fotogrāfiem nodrošina izcilu izšķirtspēju, ātrumu un apgaismojuma jutību. Studijās vai pasaules tālākajās vietās — šī FX formāta digitālā vienobjektīva spoguļkamera garantē izcilu kvalitāti un veiktspēju.
Neatkarīgi no fotografējamā objekta — daba, komerciālā sporta pasākumi, kāzas, modes skates vai video uzņemšana — kamera D850 nodrošina radošu daudzpusīgumu, kas fotogrāfiem ir nepieciešams, lai pilnveidotos konkurētspējīgās jomās. Ātrais īpaši augstas izšķirtspējas FX formāta sensors ar 45,7 faktisko megapikseļu izšķirtspēju nodrošina 45,4 megapikseļu failus. Jauna bezatstarpju mikroshēmas virsmas arhitektūra nodrošina izcili smalkas detaļas un iespaidīgu dinamisko diapazonu. Izmantojot izvēles akumulatoru MB-D18 ar vairākām uzlādes iespējām, kadru uzņemšanas ātrumu var palielināt līdz 9 kadriem/s. Videooperatori tagad var ierakstīt pilnkadra 4K video bez apcirpšanas koeficienta: tas paver vairākas iespējas, fotografējot ar ātrdarbīgiem Nikon fiksēta fokusa objektīviem. Savukārt pašā kamerā var ierakstīt 4K video ar intervāla fotografēšanu.
Ir pieejamas arī citas funkcijas, kas nodrošina lielāku daudzpusību, piemēram, iespēja uzņemt liela, vidēja vai maza izmēra RAW attēlus. Bezskaņas uzņemšanas režīms ļauj uzņemt īpaši asas fotogrāfijas īpaši augstā izšķirtspējā un bez aizvara radītajiem trokšņiem. Tiešajā skaitā ir pieejams punktveida AF režīms, kas sekmē precīzu makro uzņemšanu. Turklāt šī ir pirmā digitālā vienobjektīva spoguļkamera ar iebūvētu fokusu sapludināšanas režīmu, kas ļauj uzņemt īpaši asus attēlus ar plašu asuma dziļumu.
Nikon Europe produktu mārketinga nodaļas vadītājs Dērks Džespers (Dirk Jasper) stāsta: “Kamera D850 piedāvā neiedomājamu iespēju daudzveidību — līdzīgi kā strādājot ar trīs kamerām vienā. Kamera D850 ir lieliski piemērota, ja nepieciešams izcils megapikseļu skaita, failu lieluma, ātruma vai ISO elastīgums. Šī kamera ir gudrs ieguldījums fotogrāfiem, kuri kāro pēc iespēju brīvības un grandioziem attēliem un video bez jebkādiem izņēmumiem.”


Galveno funkciju apskats

- Izšķirtspēja: 45,7 faktisko megapikseļu izšķirtspēja. Smalki detalizēti 45,4 megapikseļu faili. No aizmugures izgaismotais FX formāta CMOS sensors bez optiskā zemas caurlaidības filtra.
- Ātrums: fotogrāfiju uzņemšana ar ātrumu 7 kadri/s. Pilnas izšķirtspējas attēlu uzņemšana ar ātrumu 9 kadri/s, izmantojot papildu akumulatoru MB-D18 ar vairākām uzlādes iespējām (ar ievietotu akumulatoru EN-EL18B).
- Gaismas jutība: jaudīgā attēlu apstrādes programma EXPEED 5 nodrošina izcili skaidrus attēlus ISO diapazonā 64–25 600, ko var paplašināt līdz 32–102 400 (ekvivalents). Pilnais ISO diapazons ir pieejams arī 4K video uzņemšanai.
- Precizitāte: fenomenālā 153 punktu AF sistēma (tāda pati kā kamerā D5) ļauj samazināt jutību līdz -4 EV centrālajā punktā (ISO 100, 20 °C). Mērīšana līdz -3 EV ļauj panākt precīzu automātisko ekspozīciju pat tad, kad vienīgais apgaismojuma avots ir mēness.
- 4K video bez apcirpšanas koeficienta: pilnkadra 4K/UHD video ierakstīšana ar ātrumu 30p un bez apcirpšanas koeficienta ierobežojumiem. Video uzņemšana ilgāk par trīs stundām, izmantojot akumulatoru MB-D18 ar vairākām uzlādes iespējām.
- Iebūvētā 4K video ierakstīšanas funkcija ar intervāla fotografēšanu: 4K video ierakstīšana kamerā D850 ar intervāla fotografēšanu, kā arī 45,7 faktisko megapikseļu izšķirtspēja, kas piemērota izcilu 8K video izveidei ar intervāla fotografēšanu pēcapstrādes posmā.
- RAW formāta elastīgums: 45,4 megapikseļu liela izmēra RAW attēlu uzņemšana, 25,6 megapikseļu vidēja izmēra RAW attēlu uzņemšana vai 11,4 megapikseļu maza izmēra RAW attēlu uzņemšana (ar 12 bitu kompresiju bez zudumiem vidēja un maza izmēra attēlos).
- Lietošana jebkādā vidē: piemērotība darbam jebkādos laikapstākļos, pateicoties kameras D850 klimatnoturīgajam blīvējumam. Visu pogu izgaismojums — tāds pats kā kamerai Nikon D5 — nodrošina ērtu lietošanu pat tumšākajā vidē.
- Ātra glabāšana datu nesējā: divu karšu slotos var izmantot UHS-II SD karti un XQD karti — šī ir ātrākā iespējamā kombinācija.


Video