Nikon ar prieku paziņo, ka Nikon D850 kamera un AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR telefoto objektīvs 2018./2019. gadā ir atzīti par labāko "Professional DSLR Camera" (Profesionālo digitālo vienobjektīva spoguļkameru) un "Professional Lens" (Profesionālo objektīvu). Asociācijas EISA (European Imaging and Sound Association) piešķirtās godalgas apliecina Nikon apņemšanos izstrādāt inovatīvu aprīkojumu, kas palīdz fotogrāfiem paplašināt savu radošo un tehnisko iespēju robežas.
EISA komentārs par kameru Nikon D850 – godalgas "Professional DSLR Camera" ieguvēju 2018./2019. gadā
Kamera D850 ir izcila un jaudīga pilnrāmja kadra digitālā vienobjektīva spoguļkamera, kas var tikt galā ar jebkuru uzdevumu, ko lietotājs tai izvirza, tāpēc šī kamera izceļas kā šā gada uzvarētājs kategorijā "Professional DSLR Camera". 45,7 megapikseļu BSI CMOS sensors ļauj fotogrāfiem uzņemt gan augstas izšķirtspējas nekustīgus attēlus, gan pilnrāmja kadra 4K UHD video. D850 var uzņemt septiņus kadrus sekundē ar maksimālo izšķirtspēju (deviņus, ja izmanto papildus nopērkamu akumulatora ietvaru), turklāt tai ir tāda pati 153 punktu autofokusēšanas sistēma kā Nikon D5 kamerai, tāpēc tā uzticami seko kustīgiem objektiem. Lielais un dzidrais optiskais skatu meklētājs atvieglo objektu kadrēšanu.
EISA komentārs par AF-S NIKKOR 180-400mm f/4E TC1.4 FL ED VR — godalgas "Professional Lens" ieguvēju 2018./2019. gadā
Nikon pirmais objektīvs ar iebūvētu telepārveidotāju piepilda daudzu profesionālu sporta un aktivitāšu fotogrāfu sapņus. Ar vienkārši izmantojamo telepārveidotāju šis objektīvs nodrošina fokusa garumu līdz pat 560 mm, uzņemot ar maksimālo apertūras atvērumu f/5,6. Objektīvs nodrošina asus attēlus visā tālummaiņas diapazonā pat tad, kad uzņemat ar maksimālo apertūras atvērumu. Tā kā šim objektīvam ir efektīva stabilizēšana, varat uzņemt ar līdz četrām pozīcijām lēnāku aizvara ātrumu, nekā citādi iespējams. Objektīvs ir izturīgs pret laikapstākļiem, jo tam ir fluora pārklājums, kas pasargā priekšējo elementu no ūdens, putekļiem un netīrumiem.
Asociācijā EISA sadarbojas 55 starptautiski visatzītākie plaša patēriņa elektronikas preču specializētie žurnāli. Piešķirot ikgadējās godalgas, tiek godināti jaunie tirgū ienākušie produkti, kas apvieno vismodernākās tehnoloģijas un iekārojamas funkcijas ar savā klasē nepārspētu sniegumu.
Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, dodieties uz EISA tīmekļa vietni: https://www.eisa.eu
Lai iegūtu plašāku informāciju par Nikon godalgotajiem produktiem, lūdzu, apmeklējiet www.europe-nikon.com