Nikon ar prieku paziņo par Nikon pilnkadra, FX formāta bezspoguļa kameras un NIKKOR objektīvu ar jaunu savienojumu izstrādi.
Bezspoguļa kamera un NIKKOR objektīvi ar jaunu savienojumu, kas tiek izstrādāti, ievieš jaunu optiskās veiktspējas dimensiju. Bezspoguļa kameras izstrādē ir liktas lietā Nikon gadsimta laikā apgūtās uzlabotās optiskās un ražošanas iespējas, kā arī izcilā attēlu apstrādes tehnoloģija. Zināšanas, kas uzkrātas Nikon digitālās vienobjektīva spoguļkameras izstrādē, arī ir sniegušas būtisku ieguldījumu šajā izstrādes procesā.
Ar šo jauno bezspoguļa kameru un NIKKOR objektīvu mēs esam apņēmušies piedāvāt fotogrāfiem iespēju uzņemt attēlus, kas ir bagātāki un dzīvīgāki kā jebkad iepriekš.
Papildus bezspoguļa kamerai tiek izstrādāts jauns savienojuma adapteris. Tas būs paredzēts izmantošanai ar F savienojuma NIKKOR objektīviem kā daļa no Nikon digitālās vienobjektīva spoguļkameras sistēmas, papildinot fotogrāfiem pieejamās iespējas.
Nikon turpinās būt attēlu uzņemšanas kultūras celmlauzis, laižot klajā jaunu bezspoguļa kameru, kā arī turpinot izstrādāt Nikon digitālās vienobjektīva spoguļkameras, lai klienti varētu izvēlēties izmantot jebkuras sistēmas unikālās īpašības.
Sekojiet līdzi informācijai — drīzumā būs pieejams jauns saturs.
Vēlāk tiks izziņota plašāka informācija, tostarp izlaišanas datums un ieteicamā mazumtirdzniecības cena.