Nikon D3500Nikon iepazīstina ar jauno D3500 — kompaktu 24,2 MP sākotnējā līmeņa digitālo vienobjektīva spoguļkameru, kas apvieno augstākās kvalitātes konstrukciju ar izcilu veiktspēju. Gan lielos svētkos, gan ikdienā lietotāji var uzņemt fotogrāfijas un video, kas aizēno jebko, uz ko ir spējīgs tālrunis. Bez jebkādas piepūles.
Vizuāli pievilcīgā kamera D3500 ļauj iegūt bagātīgas detalizācijas attēlus jebkādā apgaismojumā. Lielais sensors un plašais gaismas jutības diapazons ļauj iegūt tādu fotoattēlu un Full HD video detalizāciju, kādu nav iespējams panākt ar tālruni. NIKKOR objektīvu atveidošanas jauda garantē precīzus un dzidrus rezultātus. Turklāt kameras izturīgais objektīva savienojums ļauj vieglāk iepazīt dažādu NIKKOR objektīvu burvību: par smagākie telefoto objektīvi var tikt izmantoti, nebaidoties par nodilumu.
Jaunpienācējiem spoguļkameru fotogrāfijas lauciņā šī kamera ļaus iemūžināt gan visus lielos notikumus, kad jebkuru ikdienas piedzīvojumu. Izsmalcināti ergonomisks dizains ietver jaunu, dziļu rokturi un plašāk izvietotas pogas. Šī kamera jau no pirmajiem mirkļiem ērti iegulst rokā, un lietotāja īkšķim kameras aizmugurē ir daudz vietas. Lietošanas laikā kamera sniedz stabilitātes un viegluma sajūtu. Nikon populārais režīms Guide Mode pārceļ attēlu un filmu uzņemšanu jaunā līmenī, precīzi norādot lietotājam, kā regulēt iestatījumus, lai panāktu fotogrāfijās un filmās vēlamo izskatu un noskaņu. Un ilgais akumulatora darba laiks sniedz lietotājam iespēju uzņemt kadrus no saulrieta līdz saullēktam un vēl ilgāk.
Džordijs Brinkmens (Jordi Brinkman), Nikon Europe Produktu ražošanas nodaļas vadītājs, komentē: “D3500 ir ideāls veids, kā ienākt fotogrāfijas pasaulē. Kameras ērtais dizains un noderīgie uzņemšanas režīmi ļauj viegli uzņemt fotogrāfijas un video, ar kuriem varat lepoties. Turklāt varat pievienot daudzos NIKKOR objektīvus izturīgajam, uzticamajam objektīva savienojumam. Jūs varēsit neapstājoties meklēt jaunus veidus, kā iegūt lieliskus kadrus, un SnapBridge atvieglos jūsu labāko fotogrāfiju kopīgošanu neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas.”
Galveno funkciju kopsavilkums
- Digitālās vienobjektīva spoguļkameras attēla kvalitāte. Lielais 24,2 MP DX formāta sensors un plašais ISO diapazons 100–25600 ļauj iegūt fotogrāfijas un Full HD video ar bagātīgu detalizāciju. Arī tad, ja darbojaties vājā apgaismojumā.
- Vienmēr labākais kadrs. Īpaši ass autofokuss nodrošina objektiem kadrā ideālu asumu. Lielisks nepārtrauktas uzņemšanas ātrums 5 kadri/s ļauj iegūt piecus skaistus attēlus katru sekundi.
- Radīta priekam. Precīzi izstrādātais metāla objektīva savienojums ir pietiekami izturīgs, tāpēc lietotāji var pastāvīgi mainīt objektīvus, izmantojot gan telefoto tālummaiņas objektīvus, gan platleņķa fiksēta fokusa objektīvus.
- Ciešs tvēriens. Pateicoties dziļajam rokturim, šī kamera jau no pirmajiem mirkļiem ērti iegulst rokā. Atstatus izvietotās pogas nodrošina ērtu lietošanu. Ilgais akumulatora darba laiks ļauj uzņemt kadrus vienā laidā.
- Pārāk labi, lai nerādītu citiem. Sistēmām iOS un Android paredzētā lietotne SnapBridge nodrošina pastāvīgu savienojumu starp šo kameru un viedtālruni/planšetdatoru. Tāpēc varat viegli kopīgot digitālās vienobjektīva spoguļkameras kvalitātes attēlus vienā mirklī.
- Piedzīvojums sākas šeit. Šī Nikon digitālā vienobjektīva spoguļkamera ir daļa no fotografēšanas sistēmas, kas var augt un attīstīties līdzi katram lietotājam. Savukārt slavenie NIKKOR objektīvi, Nikon Speedlight zibspuldzes u.c. piederumi vēl vairāk paplašina radošuma paleti.