Nikon COOLPIX S1200pjNikon Europe nostiprina savu COOLPIX Style piedāvājumu, papildinot to ar divām kamerām, kuras vēl augstāk paceļ kompakto kameru stila un funkcionalitātes latiņu. Pirmais papildinājums ir COOLPIX S1200pj, visjaunākā kompaktā kamera ar iebūvētu projektoru. Nomainot COOLPIX S1100pj, modelis COOLPIX S1200pj nodrošina projekciju, kura ir par 20 lūmeniem spilgtāka, kā arī ātro savienojumu ar iPhone, iPad un iPod Touch, lai piedāvātu vēl plašākas filmu un attēlu kopīgošanas iespējas. Otrais papildinājums ir COOLPIX S100 - stilīga daudzskārienu vadības kamera ar 16 megapikseļu sensoru, 3,5 collu OLED skārienekrānu un iespēju uzņemt 3D attēlus.

Komentē Nikolā Žilē, Nikon Europe Patēriņa produktu ražošanas menedžeris: "Tagad būs vēl vieglāk uzņemt un kopīgot fotoattēlus. COOLPIX S1200pj atjaunina to kameru sēriju, kuras aprīkotas ar projektoru, papildus nodrošinot iespēju pieslēgt un projicēt attēlus tiešā veidā no iPhone vai iPad. Savukārt COOLPIX S100 lepojas ar stilīgu dizainu un mūsdienīgām funkcijām, piemēram, 3D uzņemšanas režīmu, kas ļauj jums eksperimentēt ar apkārtējās pasaules iemūžināšanas paņēmieniem."

Izstrādāts, lai uzņemtu un kopīgotu - COOLPIX S1200pj

Jums vairs nekad nevajadzēs drūzmēties ap mazu ekrāniņu, lai pārskatītu attēlus, filmas vai prezentācijas. Piedāvājot vēl vairāk iespēju pieslēgties saturam, COOLPIX S1200pj ar iebūvētu projektoru atvieglo uzņemšanu un kopīgošanu. S1200pj, kura nomaina COOLPIX S1100pj, tagad ir saderīga ar iPhone, iPad un iPod Touch, kā arī savienojama ar Mac vai personālo datoru un nodrošina jums iespēju attēlus un filmas uzreiz projicēt uz jebkuras plakanas virsmas. Ar 20 lūmeniem un DLP tehnoloģijai projekcija ir spilgtāka nekā līdz šim un projicēto attēlu izmēri var sasniegt no 26 līdz 152 cm (no 5 līdz 60 collām). Spilgtuma regulēšanas elementi uz kameras un iespēja atsevišķi iegādāties tālvadības pulti ļauj atvieglot darbības vāja apgaismojuma apstākļos.

COOLPIX S1200pj nodrošina nepārspējamu attēlu kvalitāti un izcili skaidrus filmu kadrus, pateicoties 14 megapikseļu CCD attēla sensoram, HD (720p) filmu ierakstam ar stereoskaņu, NIKKOR platleņķa objektīvu ar 5x tālummaiņu un četrām funkcijām, kas automātiski noverš attēlu izplūšanu.

Tiem no jums, kuri vēlas attīstīt radošo potenciālu, COOLPIX S1200pj dod iespēju uzņemt attēlus vai filmas, pielietojot speciālus efektus vai izmantojot īpašus filtrēšanas efektus, apstrādājot attēlus pēc to uzņemšanas. Uzņemšanas efekti ietver bezkontrasta fokusu un nostalģisko sēpiju, bet kamerā iebūvētu attēlu uzlabošanas filtru efekti ietver krustveida rastru, platleņķa objektīva un miniatūras efektu.

COOLPIX S1200pj tiks ražots divos krāsu toņos: melnā un rozā, un to būs iespējams iegādāties par Ls 319.

Galvenās funkcijas

 • Kamerā ir iebūvēts digitālās gaismas apstrādes (Digital Light Processing - DLP) projektors, lai varētu projicēt iecienītākās fotogrāfijas vai video. Izmantojot šo kameru, varat uzņemt attēlus ar uzlabotu spilgtumu, kontrastu un krāsu atveidi. Tiek nodrošinātas spilgtas (līdz pat 20 lūmeniem) VGA kvalitātes projekcijas ar attēla izmēru 26-152 cm (5-60 collas) un kontrastu 200:1.
 • Saderība ar iPhone, iPad vai iPod Touch ierīcēm: projicējiet ierīcē saglabātos attēlus vai palaidiet to saturu tieši no YouTube (nepieciešams saderīgs kabelis).*
 • Nodrošina attēlu projicēšanu no datora vai atmiņas kartes: to var pievienot datoram, lai projicētu datorā vai Mac ierīcē saglabātos failus. Izmantojot kameru un komplektā ietverto programmatūru, varat projicēt PowerPoint prezentācijas (ja tās kā JPEG attēli ir saglabātas kameras atmiņas kartē).
 • Kameras apgaismojuma vadīklas un komplektā ietvertā tālvadības pults nodrošina ērtāku projektora vadību arī tumsā.
 • 14 megapikseļu CCD matricas attēla sensors ļauj tvert ļoti detalizētus attēlus, radoši apcirpt to malas un saglabāt pārsteidzošu asumu, attēlus palielinot līdz plakāta izmēram.
 • Liels 7,5 cm (3 collas) un 460 tūkst. punktu šķidro kristālu monitors: nodrošina košu krāsu atveidi un asu kontrastu. Kamera ir aprīkota ar Nikon skaidru krāsu displeja tehnoloģiju, kas samazina atspīdumu pat spilgtā saules gaismā.
 • NIKKOR platleņķa 5x tālummaiņas objektīvs nodrošina izcilu precizitāti un asu izšķirtspēju (35 mm ekvivalents: 28-140 mm).
 • 4x pretizplūšana četros dažādos veidos automātiski novērš izplūdušu attēlu rašanos. Hibrīda VS (objektīva pārbīde un elektroniskā vibrāciju samazināšana) samazina kameras drebēšanas efektu. Augsta ISO (līdz pat 6400) gaismas jutība samazina izplūdušu attēlu rašanās iespējamību, uzņemot objektus, kas ātri kustas, vai fotografējot vājā apgaismojumā. Labākā uzņēmuma atlasītājs (BSS) automātiski atlasa asāko no līdz pat 10 secīgi uzņemtiem attēliem.
 • HD (720 p) video ierakstīšana ar stereo skaņu:speciāla video ierakstīšanas poga atvieglo uzņemšanas uzsākšanu. Ierakstīšanas laikā ir pieejama optiskā tālummaiņa un autofokuss, turklāt kamerā ir iebūvēts HDMI savienotājs ar HDMI-CEC atbalstu, kas nodrošina izvadi uz HDTV.
 • Īpaši efekti: uzņemiet nekustīgus attēlus vai video, izmantojot īpašos efektus, vai arī izmantojiet kamerā iebūvēto filtru, lai uzlabotu fotogrāfijas pēc to uzņemšanas. Uzņemšanai ir pieejami tādi efekti kā kontrasta mazināšanas fokuss un nostalģiskā sēpija, turklāt pirms izvēlētā efekta lietošanas varat to priekšskatīt šķidro kristālu ekrānā. Ir pieejami tādi filtri kā krustveida rastrs, platleņķa lēcas efekts un miniatūrefekts.
 • Viedportretēšanas sistēma: uzlabotas automātiskās funkcijas lielisku portretu uzņemšanai. Smaida taimeris sniedz iespēju uzņemt attēlu brīdī, kad izvēlētā persona smaida. Mirkšķināšanas pārbaude brīdina, ja kādam ir aizvērtas acis. Sejas krāsas izlīdzināšana pielāgo nevienmērīgus cilvēku sejas ādas toņus, lai iegūtu vienmērīgāku sejas krāsu. Kamerā iebūvētā sarkano acu efekta samazināšanas funkcija uzņemšanas laikā koriģē zibspuldzes izraisītu nepareizu acu krāsu.
 • EXPEED C2 attēlu apstrādes sistēma nodrošina uzlabotu video ierakstīšanu, augstas jutības veiktspēju un labāko iespējamo attēla kvalitāti.

*Saderīgs ar: iPod nano 6G, iPod photo, iPod touch 3G/4G, iPhone 3G/3GS/4, iPad 1/2 (sākot no 2011. gada 22. jūlija).

Elegants pieskāriens - COOLPIX S100

COOLPIX S100 ir stilīga izvēle tiem, kuri vēlas iegūt viegli lietojamu un ērti pārnēsājamu kameru. Piedāvājot perfektu izmeklēta stila un modernu tehnisko risinājumu apvienojumu, šis plānais modelis tiek piedāvāts uzkrītošā rozā, sarkanā vai melnā krāsā, tam ir tikai 18,1 mm plāns korpuss, kurš teicami iegulst plaukstā un ir viegli ieslidināms kabatā vai somā. Vairākskārienu vadības panelis mirklī jūt jūsu pirkstgalu pieskārienus nepārspējami intuitīvajā vadības procesā uz lielā 8,7 cm (3,5 collu) OLED ekrāna.

Nikon COOLPIX S100
Tiem, kuri vēlas izmēģināt jaunus fotografēšanas paņēmienus, COOLPIX S100 piedāvā jauno, 3D attēlu uzņemšanas iespēju. Atsevišķais 3D uzņemšanas režīms apvieno vienā divus no dažādām vietām uzņemtus attēlus, lai iegūtu 3D attēlu, kuru var atskaņot ar 3D saderīgā televizorā vai datorā. Ka jau visiem COOLPIX modeļiem, tiek nodrošināta teicama veiktspēja jebkurā apgaismojumā, jo S100 var lepoties ar īpaši jutīgu 16 megapikseļu CMOS sensoru. Šis modelis piedāvā arī Full HD (1080p) filmu ierakstu ar stereoskaņu, NIKKOR platleņķa objektīvu ar 5x tālummaiņu, pretizplūšanas tehnoloģiju un īpašus uzņemšanas režīmus, piemēram, nakts portreta režīmu.
Funkcija "Easy Panorama" piedāvā vēl plašākas iespējas - uzņemt 360° un 180° panorāmas attēlus. Kamēr jūs lēni virzāt kameru, lai ietvertu ainavu pa horizontāli vai pa vertikāli, CMOS sensors fiksē momentuzņēmumu sēriju un pēc tam sapludina tos jaukā panorāmas attēlā.

COOLPIX S100 tiks ražots trijos krāsu toņos: rozā, melnā un sarkanā, un to būs iespējams iegādāties par Ls 199.

Galvenās funkcijas

 • Gluds un kompakts korpuss: korpuss ir 18,1 mm plāns, tādējādi kamera ērti iegulst rokā un viegli ieslīd jebkurā kabatā.
 • Liels 8,7 cm (3,5 collu) OLED (819 tūkst. punktu) skārienekrāns: īpaši augstas izšķirtspējas ekrāns. Tiek nodrošināta košu krāsu atveide, ass kontrasts un plats skatīšanas leņķis. Nikon skaidru krāsu displeja tehnoloģija samazina atspīdumus pat spilgtā saules gaismā, savukārt stikla vāciņš aizsargā pret skrāpējumiem.
 • Daudzskārienu vadība: kapacitatīvs daudzskārienu vadības panelis nodrošina vienmērīgu un intuitīvu vadību. Lai iestatītu fokusu un uzņemtu attēlu, ir tikai viegli jāpieskaras ekrānam. Sakļaujiet vai attāliniet pirkstus, lai tuvinātu vai tālinātu, un vienlaicīgi izmantojiet divus pirkstus, lai atskaņošanas režīmā ātri ritinātu pa vairākiem attēliem un video.
 • 3D uzņemšanas režīms: tiek apvienoti divi attēli, kas uzņemti no dažādām pozīcijām, lai izveidotu tādu 3D attēlu, kuru var rādīt 3D saderīgos televizoros un datoros.
 • Saprotama un viegli lietojama izvēlne: aprīkota ar īpaši ātri reaģējošu grafisko lietotāja saskarni, kas ir optimizēta vadībai, izmantojot skārienpaneli, ar lielām, caurspīdīgām ikonām, lai visas funkcijas būtu skaidri saskatāmas.
 • No aizmugures izgaismots 16 megapikseļu CMOS attēla sensors: palielina gaismas daudzumu, ko saņem katrs pikselis, tādējādi pastiprinot jutību un samazinot trokšņus, lai tiktu nodrošināta lieliska veiktspēja jebkādā apgaismojumā.
 • NIKKOR platleņķa 5x tālummaiņas objektīvs nodrošina izcilu precizitāti un asu izšķirtspēju (35 mm ekvivalents: 28-140 mm).
 • Kameras pretizplūšanas tehnoloģija četros dažādos veidos automātiski novērš izplūdušu attēlu rašanos. Hibrīda VS (objektīva pārbīde un elektroniskā vibrāciju samazināšana) samazina kameras drebēšanas efektu.
 • Augsta ISO (līdz pat 3200) gaismas jutība samazina izplūdušu attēlu rašanās iespējamību, fotografējot ātri kustīgus objektus vai vājā apgaismojumā. Labākā uzņēmuma atlasītājs (BSS) automātiski atlasa asāko attēlu no līdz pat 10 secīgi uzņemtiem attēliem.
 • Speciāli apgaismojuma režīmi: nodrošina lieliskus rezultātus jebkādā apgaismojumā pat tad, ja netiek izmantots trijkājis: Pretgaismas sižeta režīms ar automātisku HDR nodrošina iespaidīgu toņu izšķirtspēju jebkurā situācijā. Izmantojot nakts portreta režīmu, varat uzņemt skaisti detalizētas nakts ainas un portretus iekštelpās. Nakts ainavas režīms ļauj uzņemt asas fotogrāfijas, izmantojot zemu ISO iestatījumu.
 • Lielātruma nepārtraukta uzņemšana: uzņemiet notikumus ar 8 kadru/s lielu ātrumu.
 • Full HD (1080 p) formāta video ierakstīšana ar stereo skaņu: ierakstīšanas laikā ir pieejama optiskā tālummaiņa un autofokuss. Tiek nodrošināta iespēja filmēt lēnā vai ātrā kustībā, izmantojot ierakstīšanas ātrumu no 15 līdz 240 kadriem/s. Kamerā ir iebūvēts HDMI savienotājs ar HDMI-CEC atbalstu, lai nodrošinātu izvadi uz HDTV.
 • Vienkāršā panorāma 360°/180°: ļauj panoramēt vertikāli vai horizontāli, lai izveidotu dinamiskas panorāmas. Vienkārši nospiediet aizvaru un pavērsiet kameru satriecošu uzņēmumu virzienā, iemūžinot plašas sauszemes ainavas vai krāsainu zemūdens pasauli.
 • EXPEED C2 attēlu apstrādes sistēma nodrošina uzlabotu video ierakstīšanu, augstas jutības veiktspēju un labāko iespējamo attēla kvalitāti.
 • USB un maiņstrāvas uzlāde: uzlādi var veikt, izmantojot datoru un komplektā iekļauto USB vadu vai parasto strāvas kontaktligzdu.

ViewNX 2

ViewNX 2 ir visaptveroša programmatūras pakete, kas ļauj lietotājiem ātri un ērti lejupielādēt, pārskatīt, rediģēt un kopīgot attēlus un filmas. ViewNX 2, kas izstrādāta pamatojoties uz populārās programmatūras ViewNX, ir lietotājam draudzīgs komplekts, kas piedāvā daudz plašākas iespējas nekā datora operētājsistēmā iekļautās lietotnes. Programmatūrā iestrādātās jaunās filmu rediģēšanas funkcijas aizgūtas tiešā veidā no godalgotā Nikon digitālo spoguļkameru piedāvājuma un dod lietotajam iespēju uzņemt pārsteidzošus videokadrus. ViewNX 2 instalēta visās Nikon digitālajās kamerās un to var arī lejupielādēt bez maksas.

EXPEED C2

Oriģinālā EXPEED attēlu apstrādes sistēma ietver visu pieredzi un tehnoloģijas, kuras Nikon uzkrājusi un veidojusi savā garajā darbības vēsturē. Tagad visjaunākajā Nikon izstrādātajā sistēmā EXPEED C2 tālāk pilnveidotas attēlu uzņemšanas iespējas, uzlabota filmu uzņemšana, paaugstināta jutība un attēlu kvalitāte. EXPEED C2 pastiprina sensora veiktspēju, ļaujot uzņemt nepārspējamus attēlus un videoklipus ar skaidrām, dzīvīgām krāsām, samazinātu troksni un vienmērīgu toņu pāreju.

Nikon my Picturetown

Tagad jūs varat veidot un droši saglabāt savu fotoattēlu kopijas, izmantojot my Picturetown (www.mypicturetown.com) - bezmaksas tiešsaistes digitālo fotoattēlu uzglabāšanas un kopīgošanas servisu, ko jums nodrošina Nikon. Tas ļauj ērti dalīties savās fotoatmiņās ar draugiem un sakārtot dārgos attēlus tiešsaistes kolekcijās. Jūsu rīcībā bez maksas tiek nodota vieta uz servera 2 GB apjomā, kuru jūs varat izmantot tūkstošiem fotoatmiņu fragmentu glabāšanai, bet, ja pietrūkst brīvas vietas, jūs jebkurā brīdī varat savu kontu paplašināt līdz Zelta kontam, lai gūtu iespēju uzglabāt vēl vairāk fotoattēlu.