AF-S NIKKOR 1835mm f3.54.5G EDNikon iepazīstina ar jaunu platleņķa tālummaiņas objektīvu: AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED.

AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED ir universāls, viegls objektīvs, kurš ienes jaunas vēsmas NIKKOR platleņķa objektīvu klāstā, paplašinot Nikon FX formāta piedāvājumu. AF-S objektīvam raksturīga uzlabota optiskā sistēma un klusais viļņu motors ātrai, klusai un precīzai autofokusa darbībai kopā ar kādu no Nikon digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām.

Pateicoties nepārspējamai attēla kvalitātei un skata leņķim līdz pat 100º, AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED par pieejamu cenu piedāvā pieredzējušiem fotogrāfiem un amatieriem paeksperimentēt ar unikālo perspektīvu, ko nodrošina platleņķa tālummaiņas objektīvs. Pie 18 mm objektīvs nodrošina visaptverošu, sevišķi platu skata leņķi, kas perfekti piemērots saistošu pilsētas ainavu vai slēgtu telpu uzņemšanai. Pie 35 mm objektīvs garantē klasiskus, neizkropļotus platleņķa uzņēmumus, kas lieliski ataino ikdienišķus sižetus vai spēj tvert kūsājošas lielpilsētas ielu dzīves ainas.

"Platleņķa fotografēšana piedāvā plašu radošo iespēju klāstu, savukārt labu rezultātu sasniegšanai nepieciešami augstas tehnoloģijas objektīvi," apgalvo Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze), Nikon Europe objektīvu, piederumu un programmatūras ražošanas menedžeris. "Mēs esam izmantojuši savu plašo pieredzi un zināšanas optikas jomā, lai radītu ne visai dārgu, bet ļoti kvalitatīvu objektīvu, kas atbilst jaunās paaudzes augstas izšķirtspējas vienobjektīva spoguļkameru prasībām."

 
Daudzpusīgs un pieejams

Optimizēts izmantošanai kopā ar augstas izšķirtspējas, pilna kadra digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām, AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED nodrošina lieliskus attēlus, un, lai to iegādātos, jums nevajadzēs aplaupīt banku. Objektīvs ir ideāli piemērots pieredzējušiem amatieriem vai vienobjektīva spoguļkameru cienītājiem, kuri vēlas izmēģināt uzņemšanu ar dažādiem objektīviem. Daudzpusīgais objektīvs spēj nodrošināt teicamus rezultātus dažādās uzņemšanas situācijās, un tas noteikti ieņems paliekošu vietu daudzos piederumu komplektos, pateicoties praktiskai, ērti pārnēsājamai konstrukcijai.
 
Vienkārši pārāks

No jauna izstrādātā AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED optiskā sistēma sastāv no 12 elementiem, kas sakārtoti astoņās grupās. Trīs asfēriskas lēcas un divi ED (īpaši zemas dispersijas) stikla elementi nodrošina nepārspējamu izšķirtspēju, novērš nevēlamu aberāciju un kropļojumus, savukārt Nikon super integrētais pārklājums mazina dubultošanos un uzplaiksnījumus arī tad, ja apgaismojuma avots atrodas aiz muguras.
 
Kompakts un viegls

Tā kā objektīvs sver tikai 385 g, to patiešām var itin visur paņemt līdzi, un tas ir saderīgs ar visām Nikon vienobjektīva spoguļkamerām, arī ar iesācēju līmeņa kamerām bez iebūvēta autofokusa motora. Objektīva augstas kvalitātes ergonomiskā konstrukcija, metāla savienotājs un gumijas blīvējums pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem garantē papildu drošību ceļojumu laikā.
AF-S NIKKOR 18–35mm f/3.5–4.5G ED komplektā iekļauts objektīva pārsegs un mīksta, aizsargājoša somiņa.
 
Specifikācijas

Fokusa attālums: 18–35 mm
Maks. diafragmas atvērums: f/3,5–4,5
Min. diafragmas atvērums: f/22–29
Objektīva uzbūve: 12 elementi astoņās grupās (ar diviem ED stikla elementiem, 3 asfēriskajām lēcām un Nikon super integrēto pārklājumu)
Attēla leņķis: 100°–63° (76°–44° Nikon DX formātam))
Diafragmas lapiņu skaits: 7 gab. (noapaļotas)
Tuvākais fokusa attālums: 0,28 m no fokusēšanās plaknes
Filtra/pierīces lielums: 77 mm
Diametrs x garums: aptuveni 83 x 95 mm
Svars: aptuveni 385 g