Nikon COOLPIX S3600Nikon Europe šodien iepazīstina ar trīs jaunām kompaktkamerām COOLPIX klāstā, tostarp dažādās krāsās pieejamo kameru COOLPIX S3600 ar 8x optisko tālummaiņu un 20 megapikseļiem. Sabiedrība tiek iepazīstināta arī ar jaudīgas tālummaiņas 20 megapikseļu kameru COOLPIX S6700 ar 10x optisko tālummaiņu un objektīva pārbīdes VR (vibrāciju samazināšanu), kā arī visur līdzi ņemamo kameru COOLPIX S2800 ar 20 megapikseļu attēla sensoru un 5x optisko tālummaiņu, kas ļauj iegūt ļoti detalizētus attēlus, vienkārši pieskaroties pogai.

Nikon COOLPIX S3600 — moderna kamera asu fotogrāfiju uzņemšanai
Modernā 20 megapikseļu kompaktā kamera COOLPIX S3600 ir izstrādāta, domājot par cilvēkiem, kuri meklē savam dzīvesveidam piemērotu nemanāmu kameru. Tās plānajā korpusā ir pieejamas daudzas funkcijas, tādējādi šo kameru var paņemt visur līdzi un vienmēr iegūt lieliskus uzņēmumus.
8x optiskā tālummaiņa (25–200 mm) un 16x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa* ļauj piekļūt darbībai tuvāk, savukārt plašā retušas izvēlne sniedz iespēju pievienot aizraujošus efektus vai izmantot valdzinošās retušas funkciju, lai uzņēmumos visi izskatītos lieliski. Sižeta automātiskais atlasītājs optimizē iestatījumus jūsu vietā, lai jūs varētu pievērsties izcilu fotogrāfiju kadrēšanai, savukārt objektīva pārbīdes VR novērš kameras drebēšanas radīto efektu, nodrošinot asākus attēlus.
Slaidais korpuss, ko papildina augstas kvalitātes apdare, ir pieejams sešās modernās versijās, un kameras noapaļotā forma nodrošina ērtu kameras turēšanu rokās.
Kameras 20 megapikseļu CCD matricas attēla sensors ar lielu megapikseļu skaitu ļauj iegūt asus attēlus ar skaidrām detaļām, līdz ar to varat iegūt kvalitatīvas palielinātas fotogrāfijas un plakāta izmēra attēlus. Savukārt pilnas retušas izvēlnē vienkāršā trīs darbību procesā uzreiz pēc fotografēšanas varat izmēģināt pat 32 dažādu veidu ātros efektus. Kamerā apvienots stils un praktiskums, jo tā aprīkota ar īpašu video ierakstīšanas pogu, kas sniedz iespēju ierakstīt draugus un ģimeni kustībā tikai ar vienu pieskārienu.
Nikolā Žilē (Nicolas Gillet), Nikon Europe patēriņa produktu ražošanas menedžeris, komentē: "Kamerā COOLPIX S3600 pieejamas aizraujošas un novatoriskas funkcijas, piemēram, viedportretēšanas sistēma ar smaida taimeri un sarkano acu efekta korekciju un uzlabotā valdzinošā retuša, kas ļauj izvēlēties no 12 dažādiem efektiem, tostarp zobu baltināšanas efektu. Plāns korpuss un uzticams objektīvs (ar palielināmu tālummaiņu un vibrāciju samazināšanu) — kaut vai tādēļ kamera kļūs gluži vai par jaunu labāko draugu, kas sader ar jūsu dzīvesveidu.”
Kamera COOLPIX S3600 būs pieejama sešās modernās versijās: zilā, sarkanā, melnā, sudrabotā, rozā un rozā krāsā ar līniju rakstu, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 150 EUR.

Nikon COOLPIX S6700 — uzlabotas fotogrāfijas
Nikon COOLPIX S6700
Paredzēta lietotājiem, kuri meklē jaudīgas tālummaiņas kameru ar lielisku veiktspēju un plānu, vieglu korpusu, kamera COOLPIX S6700 ļauj bez piepūles iegūt nevainojamas fotogrāfijas. Tās 10x optisko tālummaiņu var palielināt līdz 20x Dynamic Fine Zoom tālummaiņai*, lai pat visnegaidītākajos brīžos jūs varētu iemūžināt darbību no tuva attāluma.
Objektīva pārbīdes VR (vibrāciju samazināšana) ļauj saglabāt kameras stabilitāti, lai attēli būtu skaidri pat tad, ja tiek izmantota pilna tālummaiņa, bet 20 megapikseļu CCD matricas attēla sensors nodrošina detalizētus attēlus jebkurā apgaismojumā. Pietuviniet darbību, uzņemot video izteiksmīgā augstas izšķirtspējas režīmā un viegli kadrējiet filmas uz lielā 7,5 cm/3,0 collu šķidro kristālu ekrāna. Pateicoties uzlabotajai valdzinošajai retušai, ar ko var mazināt sejas krāsas kontrastu vai pat piešķirt grima efektu, draugi un ģimenes locekļi vienmēr izskatīsies brīnišķīgi. Kopumā 32 ātrie efekti, no īpaši košu krāsu piesātinājuma līdz gaišas tonalitātes izgaismošanai un gleznas efektiem, liks visām fotogrāfijām izskatīties gluži kā mākslas darbiem.
Nikolā Žilē, Nikon Europe patēriņa produktu ražošanas menedžeris, komentē: "Kamera COOLPIX S6700 nodrošina, ka jūsu atmiņas vienmēr būs iemūžinātas nevainojamos attēlos. Tādas funkcijas kā mērķa meklēšanas AF (autofokuss) automātiski identificē galveno objektu un fokusējas uz to, lai jūs varētu pievērsties uzņēmumu kadrēšanai, izmantojot kameras iespaidīgās tālummaiņas iespējas. Lielais šķidro kristālu ekrāns ļauj ar baudu skatīt izteiksmīgos HD video vai rediģēt fotogrāfijas, izmantojot izcilās retušas opcijas.”
Kamera COOLPIX S6700 būs pieejama melnā un sarkanā krāsā, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 175 EUR.

Nikon COOLPIX S2800 — dzīves mirkļu ātrai iemūžināšanai
Nikon COOLPIX S2800
20 megapikseļu kamerā COOLPIX S2800 apvienota vienkāršība un stils, ļaujot bez piepūles iegūt nevainojamus attēlus. Kamera COOLPIX S2800 ir plāna, visur pārnēsājama kamera ar platleņķa 5x optiskās tālummaiņas objektīvu, kas ļauj atrasties notikumu centrā. Iespaidīgais 20 megapikseļu CCD matricas attēla sensors nodrošina sīki detalizētus attēlus, kas ir piemēroti kvalitatīvu palielinātu vai plakāta izmēra attēlu iegūšanai. Savukārt fotogrāfijas var uzlabot ar dažādiem kamerā iebūvētajiem filtru efektiem, kas pieejami atskaņošanas režīmā, tostarp 32 ātrajiem efektiem, piemēram, izvēles krāsu.
Kamera COOLPIX S2800 pieejama sešās košās krāsās, un tās slaidais korpuss, kas ir plānāks par 20 mm, lieliski iegulst plaukstā un ir ērti ievietojams kabatā. Iemūžiniet draugus un ģimenes locekļus viņu labākajā izskatā, pateicoties viedportretēšanas sistēmai, kas brīdina, kad kāds smaida vai mirkšķina, kā arī valdzinošajai retušai, kas ļauj baltināt zobus vai piešķirt grima efektu. Automātiskais sižeta atlasītājs jūsu vietā optimizē visus iestatījumus, lai jūs varētu pievērsties tikai fotografēšanai.
Padariet bērnus un mājdzīvniekus par video zvaigznēm, izmantojot pilnas izšķirtspējas (720p) video ierakstīšanu. Bez grūtībām uzņemiet un atskaņojiet uz lielā 6,7 cm/2,7 collu šķidro kristālu ekrāna. Video ierakstīšana ar vienu pieskārienu nodrošina, ka nekad nepalaidīsiet garām neaizmirstamu video iemūžināmu mirkli, sākot ar bērnu, kurš nopūš dzimšanas dienas svecītes, un beidzot ar priecīgi satrauktu mājdzīvnieku, kurš sagaida jūs mājās.
Nikolā Žilē (Nicola Gillet), Nikon Europe patēriņa produktu ražošanas menedžeris, atzīst: "Nelielā, modernā un jūsu dzīvesveidam piemērotā kamera COOLPIX S2800, kas ērti iegulst plaukstā, padara lielisku fotogrāfiju un pārsteidzošu video iemūžināšanu par ērtu procesu. NIKKOR platleņķa 5x optiskās tālummaiņas objektīvs ļauj viegli uzņemt grupu uzņēmumus un portretus, savukārt plašais retušas opciju klāsts ļauj šo glīto kameru uzskatīt par lielisku stila un vienkāršības kombināciju.”
Kamera COOLPIX S2800 būs pieejama sešās versijās: sudrabotā, melnā, sarkanā, rozā, violetā un violetā krāsā ar līniju rakstu, un tās ieteicamā mazumtirdzniecības cena ir 115 EUR.