SPEEDLITE 430EX III EOS 70D 18 135 STM BEAUTY 02Canon šodien paplašina EOS sistēmu, laižot klajā SPEEDLITE 430EX III. Jaunā zibspuldze ir radīta, lai paplašinātu fotografēšanas iespējas, tā aizstāj Speedlite 430EX II un piedāvā dažādas novatoriskas funkcijas, ieskaitot integrētu radio vadāmību, kas paver radošu gaismošanas iespēju pasauli gan amatieriem, gan profesionāliem EOS fotogrāfiem.


Gaismas spēks uz delnas
Jaunā SPEEDLITE 430EX III ir Canon šī brīža jaudīgākā vidējās klases Speedlite zibspuldze. Maksimālais sniedzamības skaitlis 43 (ISO 100) nodrošina pietiekami daudz jaudas, lai izgaismotu objektus atšķirīgos apstākļos, un elastību darbam kopā ar papildu zibspuldzēm, izmantojot radio vai optisko tālvadības sistēmu. SPEEDLITE 430EX III piedāvā arī lietotāja kontrolētu platu vai šauru gaismas staru ar objektīva pārklājuma diapazonu no 24 mm līdz 105 mm vai 14 mm, izmantojot iebūvēto adapteri.
Zibspuldze SPEEDLITE 430EX III, kas lieliski piemērota radošiem fotogrāfiem, ļauj lietotājiem eksperimentēt ar ārpuskameras apgaismojumu, izmantojot Canon radio vai optisko bezvadu vadības sistēmu kā galveno zibspuldzi vai kā palīgierīci. SPEEDLITE 430EX III ir savienojama arī ar kamerām, kurās ir integrēts Speedlite raidītājs, ieskaitot EOS 760D un EOS 70D, un to var izmantot nekavējoties kā ārpuskameras zibspuldzi ar kameras izvēlnē vadāmu izvadi un barošanu.
SPEEDLITE 430EX III pievienojas Canon ārkārtīgi elastīgajai radio raidītāju (RT) sistēmai, sniedzot lietotājiem iespēju vadīt līdz piecām RT zibspuldžu grupām, kurās var būt līdz 15 zibspuldzēm katrā grupā, attālumā līdz 30 m. SPEEDLITE 430EX III iespējams vadīt arī ar Canon ST-E3-RT vai Speedlite 600EX-RT ierīcēm, lai varētu turpināt paplašināt profesionāļu un amatieru pieejamās iespējas.
Izmēros mazāka, salīdzinot ar savu priekšteci, SPEEDLITE 430EX III sniedz fotogrāfiem pārnēsājamu papildu gaismas avotu un piedāvā ātrāku enerģijas pārstrādi, nodrošinot neuzkrītošu zibspuldzi, kas vienmēr gatava nākamajam fotouzņēmumam. Turklāt noliecamais adapteris ļauj radīt maigāku zibspuldzes gaismojumu, kas lieliski piemērots, fotografējot telpās, kur nepieciešams dabiskāks un pievilcīgāks apgaismojums.
Iekļautais oranžās krāsas filtrs ļauj lietotājiem pielāgot vai kontrastēt zibspuldzes gaismu ar apkārtējiem gaismas avotiem, un integrētais atspulgu panelis sniedz iespēju pievienot portretiem mirdzumu, lai tos atdzīvinātu. SPEEDLITE 430EX III ir arī jauns, uzlabots un izgaismots punktu matricas LCD displejs, ar kura palīdzību viegli vadīt jebkuru zibspuldzes aspektu, kā arī Multi-Control taustiņš, kas piedāvā īsceļus uz pamata funkcijām.
SPEEDLITE 430EX III galvenie parametri:
• Jaudīga, taču pietiekami kompakta, lai paņemtu līdz jebkur
• Vienkārša vadāmība un intuitīva saskarne
• Izmantojiet tālvadības zibspuldzi, lai radītu vēlamo ainu
• Uzņemiet pievilcīgus portretus, izmantojot atstaroto gaismu
• Integrējas ar citām Speedlite ierīcēm kā daļa no EOS klāsta

SPEEDLITE 430EX III Color Filter FSL

SPEEDLITE 430EX III group FSL