Pārstāvji, tostarp Eiropas modes fotogrāfi, dronu kinooperatori un foto žurnālisti, demonstrē "Panasonic" inovatīvās LUMIX sērijas radošo potenciālu

Berlīne, Vācija, 2015. gada 2. septembris — šodien "Panasonic" paziņoja par LUMIX pārstāvju programmu, kas izveidota, lai iedvesmotu kaismīgus fotogrāfus un video operatorus izmantot visu "Panasonic" LUMIX kameru sērijas funkciju un iespēju sniegtās priekšrocības.

Pašreizējo sešu Eiropas pārstāvju, proti,
• zviedru foto žurnālista Jūnasa Borga (Jonas Borg),
• godalgotā itāliešu dabas fotogrāfa un blogera Marko Krupi (Marco Crupi),
• britu komercfotogrāfa Keisija Guteridža (Casey Gutteridge),
• zviedru modes fotogrāfes Karolīnas Roksijas (Caroline Roxy),
• vācu dronu kinooperatora Ferdinanda Volfa (Ferdinand Wolf),
• nīderlandiešu dokumentālā fotogrāfa un kinooperatora Deimona Ksantopulosa (Daimon Xanthopoulous), darbi, kas uzņemti ar LUMIX kamerām, būs redzami www.lumixambassadors.panasonic.eu, "Panasonic" LUMIX pārstāvju tīmekļa vietnē.

Papildus pārstāvju radošo digitālās attēlveidošanas prasmju demonstrēšanai, sākot ar arhitektūras un dokumentālo un beidzot ar modes un sporta jomu, viņi arī vadīs darbseminārus visā Eiropā, daloties iedvesmā, stāstot par savu pieredzi darbā ar kamerām un sniedzot noderīgus padomus, lai jūs no fotografēšanas un filmēšanas gūtu pēc iespējas vairāk.

Šī gada IFA izstādē Jūnass Borgs un Keisijs Guteridžs uzstāsies "Panasonic" stendā un stāstīs, kā "Panasonic" iespaidīgā 4K foto funkcija ļauj viņiem uzņemt kadrus un nekad nenokavēt mirkļus spraigā kustībā.

"Panasonic" turpinās pievienot jaunus pārstāvju darbus LUMIX pārstāvju tīmekļa vietnē, ietverot visu informāciju par ekskluzīviem pasākumiem klātienē.

LUMIX pārstāvju viedoklis

Jūnass Borgs:
"LUMIX G kameras man ir lieliski piemērotas, jo tās ir mazas, tām ir iestrādāta savienojamība un liels objektīvu klāsts, un es arī zinu, ka ik reizi iegūšu nepārspējamas kvalitātes attēlus."

Ferdinands Volfs:
"Uzņēmuma "Panasonic" LUMIX G sērijas kameras man ļauj ņemt līdzi profesionālas klases aprīkojumu, lai kur es dotos, jo tām ir lieliska forma un tās aizņem maz vietas."

Karolīna Roksija:
"Kopš es pirmoreiz atklāju LUMIX kameras, es vairs neizmantoju neko citu. Šobrīd es bieži izmantoju LUMIX DMC-GX7 ar platleņķa objektīvu, jo tā patiešām ļauj ceļojumos iemūžināt pasaules skaistumu. Citiem mērķiem es vienmēr izmantoju 20 mm/F1.7 objektīvu. Tas ir tik dzidrs!"