Ar Latvijas Olimpiskās komitejas ceļojošo foto izstādi "Olimpiskās pamatvērtības - draudzība, cieņa, izcilība" 11.februārī plkst.16.00 koncertzālē "Baltais flīģelis" tiks atklāts pirmais Ziemas festivāls Siguldā.

Uz izstādes atklāšanu ieradīsies arī Olimpisko spēļu medaļnieki - Martins Dukurs, Mārtiņš Rubenis un kamaniņbraucēja Elīza Tīruma.
Izstādes atklāšanā piedalīsies Latvijas Olimpiskās komitejas pārstāvji - Einars Fogelis un Aija Erta.

Apskatīt fotoizstādi jebkurš interesents varēs līdz 4.martam koncertzāles "Baltais flīģelis" foajē Izstādes tapšanu atbalsta Starptautiskās Olimpiskās komitejas programma "Olimpiskā Solidaritāte".

Jau ziņots, ka no 18. februāra līdz 6.martam Siguldā notiks populārākais Ziemas festivāls Latvijā, kura moto ir: Vairāk sporta. Vairāk mākslas. Vairāk izklaides. Vairāk atpūtas. Festivāla mērķis ir popularizēt Siguldas novada sporta bāzes un kalnu slēpošanas trases kā lieliskas
atpūtas, sporta un brīvā laika pavadīšanas vietas un Siguldu kā Eiropas kultūras un mākslas iepazīšanas vietu. Šāda apņemšanās Siguldas novadam ir, startējot projektā "Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014" kā oficiālajam partnerim un Ziemas festivālu iekļaujot 2014. gada notikumu kalendārā.

Ar pasākuma programmu var iepazīties Siguldas novada Pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv.