Līdz 28. septembrim Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 18 gadiem pieteikties radošajai fotodarbnīcai pie fotogrāfa Reiņa Fjodorova.
Nodarbības tiks sadalītas piecu nodarbību ciklā ceturtdienu pēcpusdienās no 1. līdz 29. oktobrim. Dalība ir bez maksas, vietu skaits ierobežots.
Darbnīcā jaunieši mācīsies veidot fotostāstus, kā arī izprast fotogrāfijas sniegtās iespējas. Aplūkota tiks naratīva nozīme mūsdienu vizuālajā kultūrā, skatot dažādu fotostāstu piemērus Latvijā un pasaulē. Nodarbību laikā dalībnieki izstrādās sava fotostāsta ideju un noslēgumā darbus prezentēs izstādē vienā no muzeja vēsturiskās ekspozīcijas telpām.
Foto stāstu darbnīcu vadīs fotogrāfs Reinis Fjodorovs. Viņš ir absolvējis Londonas Komunikācijas koledžas fotogrāfijas nodaļu un šobrīd strādā Latvijā. Reinis Fjodorovs ir vairāku starptautisko balvu ieguvējs, tai skaitā prestižā konkursa "Sony World Photography Awards" šī gada balvas ieguvējs. Viņš ir vadījis vairākas foto stāstu darbnīcas, no kurām pēdējā norisinājās Latviešu skolā, Ņujorkā.
Pieteikšanās: Darbnīcas ir bez dalības maksas, vietu skaits grupā – ierobežots (15 dalībnieki, uzņemšana notiks pieteikšanās kārtībā). Pieteikšanās līdz 28. septembrim, nosūtot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. dalībnieka vārdu, uzvārdu, vecumu un kontaktinformāciju. Norises vieta: Latvijas Fotogrāfijas muzejs Rīgā, Mārstaļu ielā 8 (ieeja no Alksnāja ielas).
Projekts īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.