1 NIKKOR 32mm f/1.2Nikon iepazīstina ar īpaši ātro 1 NIKKOR 32mm f/1.2 objektīvu un līdz ar nodrošina iespēju ar Nikon 1 kameru uzņemt portretus pie liela diafragmas atvēruma.

Pateicoties fokusa attālumam, kurš ideāli piemērots portretu uzņemšanai, un kompaktajai konstrukcijai, šis iespaidīgais CX formāta objektīvs nodrošina teicamu attēla kvalitāti. Objektīvu ātrdarbība nepalielinās strauji, tādēļ šis ir pirmais šāda veida 1 NIKKOR objektīvs, kuram sekos vesela sērija.

Gan uzņemot svinīgu maltīti telpās, gan cenšoties maksimāli izmantot dabīgo apgaismojumu ārpus telpām, ar šo objektīvu var uzņemt pārsteidzošus portretus, kas liks jums uz mirkli pie tiem uzkavēties, lai aplūkotu rūpīgāk. No gadījuma uzņēmumiem līdz inscenētām kompozīcijām – jūsu objekti atradīsies asā fokusā ar patīkamu bokē efektu, bet vājā apgaismojumā uzņemtie attēli un video būs skaidri.

Džordijs Brinkmens (Jordi Brinkman), Nikon 1 kompaktās sistēmas kameru ražošanas menedžeris uzņēmumā Nikon Europe, komentē: "Pateicoties f/1,2 diafragmas atvērumam, objektīva dzidrums atbilst visām standartu prasībām. Objektīvs ir perfekti piemērots visiem tiem Nikon 1 īpašniekiem, kuri vēlas izmantot sevišķi ātrdarbīga objektīva radošās iespējas, piemēram, nelielu lauka dziļumu, savukārt portretu uzņemšanas meistarus iepriecinās ērtās pārnēsāšanas iespējas". Viņš turpina: "Nikon velta daudz pūļu, lai izstrādātu tādus objektīvus, kuri ļauj pilnībā izmantot Nikon 1 sistēmas iespējas, un mēs esam sajūsmināti par šī jaunā, modernā objektīva potenciālu".

 
Kā notiek burvestības

Nodrošinot ātrumu un plašu diapazonu, bet nezaudējot neko no pārnēsāšanas ērtībām – jaunais 1 NIKKOR ir patiešām lielisks objektīvs portretu uzņemšanai. 32 mm fokusa attālums atbilst aptuveni 85 mm 35 mm filmas formātā – klasisks fokusa attālums portretu uzņemšanai, kas pieļauj galvas un plecu kadrējumu ar ļoti skaidri izteiktām detaļām. Sevišķi ātrais f/1,2 diafragmas atvērums ļauj iegūt īpaši vienmērīgu bokē efektu, lai jūs varētu patīkami izcelt savus objektus, un nodrošina neapšaubāmas priekšrocības vāja apgaismojuma apstākļos. Lieliski piemērots dažādām vajadzībām – no gadījuma uzņēmumiem līdz inscenētām kompozīcijām – šis objektīvs jebkurā situācijā ļauj iegūt lieliskus cilvēku portretus.
 
Lieliska optika

Objektīva deviņi optiskie elementi ir apvienoti septiņās grupās, kas nodrošina teicamu attēla kvalitāti. Septiņu lāpstiņu apaļš diafragmas atvērums nodrošina patīkami izplūdinātu bokē efektu, un šis ir pirmais 1 NIKKOR objektīvs ar Nikon nanokristālu pārklājumu, kas ievērojami samazina dubultošanos un uzplaiksnījumus arī gadījumos, kad objekts izgaismots no aizmugures. Īpašas konstrukcijas klusais viļņu motors (SWM) nodrošina vienmērīgu un precīzu autofokusa darbību un ļauj bez traucējumiem uzņemt video. Fotogrāfiem, kuri izmanto manuālo vadību, šis ir pirmais 1 NIKKOR  objektīvs, kas aprīkots ar fokusa gredzenu, lai varētu regulēt fokusu, raugoties skatu meklētājā vai monitorā.
 
Portreti no jebkuras vietas

Samērā kompakts šādam lielam apertūras atvērumam, ar augstas kvalitātes metāla apdari, šis objektīvs ir patiešām izcils papildinājums Nikon 1 sistēmai. Pieejams metāliskā sudrabkrāsas vai matēti melnā korpusā, tas sader ar nelielajām Nikon 1 kamerām, ļaujot uzņemt augstas kvalitātes portretus praktiski jebkurā rakursā.
Objektīva komplektā iekļauts priekšējais objektīva vāciņš un bajonetes tipa objektīva pārsegs HB-N107, kas palīdz samazināt sānu apgaismojumu un uzplaiksnījumus attēlos, nodrošinot labāku kontrastu un krāsu piesātinājumu. Papildus aprīkojumā iekļauta mīkstā objektīva somiņa CL-N101.
 
1 NIKKOR klāsts

1 NIKKOR objektīvi tver dzīvi ar nepārspētu asumu. Apvienojumā ar Nikon 1 kameru pārnēsāšanas ērtībām, jaudu un ātrdarbību, 1 NIKKOR objektīvu nelielie izmēri padara Nikon 1 sistēmu unikālu. Izstrādāts, paturot prātā aktīvu dzīvesveidu, šis pieaugošais klāsts ietver deviņus objektīvus dažādiem uzņemšanas sižetiem, un ikviens no tiem ir pielāgots video uzņemšanai. Ja fotogrāfi vēlas izmantot NIKKOR objektīvus ar F tipa stiprinājumu kopā ar Nikon 1 kameru, speciāls savienojuma adapteris FT1 ļauj to izdarīt bez problēmām.