Lumix TZ57Panasonic ievieš jaunu, kompaktu digitālo kameru DMC-ZS45 (TZ57/58) ar jaudīgu 20x optiskās tālummaiņas objektīvu (35 mm ekvivalents: 24–480 mm) kā jaunu LUMIX ZS/TZ sērijas locekli. Kabatas izmēra augstas veiktspējas LUMIX ZS/TZ sērijas kamera ieguva pasaules popularitāti tās universālā objektīva dēļ, kas aptver ultra platleņķi līdz telefoto un fotoattēlu un video augstas kvalitātes attēla ierakstīšanas spējas. POWER O.I.S. (Optiskais attēla stabilizators) izceļas ar savu korekcijas precizitāti, lai samazinātu miglainumu, pat izmantojot jaudīgu tālummaiņu un aktīvo režīmu, lai efektīvi novērstu rokas piespiediena vibrāciju video ierakstu laikā.

Attēlu apstrāde, izmantojot 16 megapikseļu augstas jutības MOS sensoru un attēlveidošanas programmu, izceļas ne tikai ar attēla kvalitāti, bet arī tā apstrādes ātrumu. Tas ļauj 1920 x 1080 pilna HD augstas kvalitātes video ierakstīšanu un ātrgaitas uzņemšanu ar 10 kadriem/sekundē ar augstu attēla kvalitāti. Tas arī veicina ātru uzsākšanu un ātrdarbīgu funkciju Light Speed AF (gaismas ātruma auto fokuss), lai noķertu visīslaicīgākās fotografēšanas iespējas.

Monitora izmērs ir 3,0 collas, un izšķirtspēja ir palielināta līdz 1040 tūkst. punktiem salīdzinājumā ar tā priekšteci, kura izšķirtspēja bija 460 tūkst. punktu. Monitors ir grozāms 180 grādu leņķī, un to pagriežot uz augšu, pašportreta fotografēšanas režīms tiek aktivizēts automātiski. Jaunā funkcija, saukta „Wink detector" (Mirkšķināšanas detektors), atklāj lietotāja mirkšķināšanu un pāris sekundēs atbrīvo aizvaru. Lietotājiem nav jānospiež aizvara poga, lai uzņemtu dažādu veidu pašportretus. Ir arī vairākas skaistuma efektu pievienotās funkcijas, piemēram, „Soft Skin Mode" (maigas ādas režīms), „Slimming Mode" (notievēšanas režīms) un „Defocusing Mode" (defokusēšanas režīms).

Izmantojot Wi-Fi® tīklojuma savienojumu, lietotāji kameru var tieši pieslēgt viedtālrunim/planšetdatoram, aktivizējot īpašu lietotni Panasonic Image App. Lietotāji var iegūt daudz vienkāršāku savienojumu. Lietotnei Image App ir pievienota jauno vadlīniju izvēlne, lai lietotājiem uzreiz palīdzētu piekļūt funkcijai, kuru viņi meklē. Viedtālruni/planšetdatoru var izmantot kā otru monitoru ar kameru, kas ļauj iestatīt fokusu, tālummaiņu vai atbrīvot aizvaru no vietas, kur kamera ir novietota. Uzreiz pēc fotografēšanas lietotāji var izmantot savu attēlu tūlītēju nosūtīšanu sociālajiem medijiem, izmantojot viedtālruņus/planšetdatorus.

1. Jaudīga 20x optiskā tālummaiņa no 24 mm ultra plata leņķa plakanā, kompaktā korpusā
DMC-ZS45(TZ57/58) ietver uzlabotu 24 mm ultra platleņķa objektīvu sistēmu, 20x optiskās tālummaiņas LUMIX DC VARIO objektīvu (35 mm kameras ekvivalents: 24–480 mm), kam ir izcila klase tā kvalitātes un daudzpusības dēļ. Saglabājot savas jaudīgās tālummaiņas spējas, korpusa profils tagad ir pat plānāks nekā tā priekšgājēja. To veido 12 elementi 10 grupās, tostarp 3 asfēriskās lēcas ar 6 asfēriskām virsmām un 2 ED lēcas; ultra plānu lēcu izmantošana to optiskajā sistēmā saīsina objektīva kopējo garumu tā, lai tas ietilptu plakanajā korpusā, neskatoties uz tā daudzpusīgo tālummaiņas diapazonu no 24 mm ultra platleņķa līdz 20x telefoto. Inteliģentā tālummaiņa ir pieejama ar DMC-ZS45(TZ57/58), kas vēl vairāk paplašina tālummaiņas koeficientu līdz 40x līdzvērtīgam ar mazāku attēla kvalitātes pasliktināšanos, pat apvienojot digitālo tālummaiņu.

Attēlu stabilizācija, POWER O.I.S. (Optiskais attēla stabilizators) ir integrēts, lai efektīvi novērstu rokas piespiediena vibrāciju uzņemšanas laikā, izmantojot zemu aizvara ātrumu.

2. 16 megapikseļu MOS sensors nodrošina attēla ieraksta augstu jutību
16 megapikseļu MOS sensors, kas integrēts DMC-ZS45 (TZ57/58), izceļas ar ātrgaitas signāla izeju un augstas jutības attēlu ierakstīšanu, lai padarītu iespējamas daudzas uzlabotās funkcijas. Ar lielisku MOS sensora S/N attiecību un trokšņu samazināšanas sistēmu attēlveidošanas programmā tiek panākta gan fotoattēlu, gan video uzņemšanas izcila skaidrība pie jebkuras jutības, no zemas līdz augstai.

Liela ātruma ciparu signāla izejas tehnoloģija ļauj DMC-ZS45(TZ57/58) fotografēt 10 kadrus sekundē (TBD) ātrajā sērijfoto režīmā ar mehānisko slēdzi un arī ir pieejama sērijfoto uzņemšana, izmantojot zibspuldzi. Kadru ātrumu un AF iestatījumu var viegli atlasīt atbilstoši objekta kustībai. DMC-ZS45(TZ57/58) izceļas ar skaņas ātrumu AF, kas palīdz noķert pat visīslaicīgākās fotoattēlu iespējas kopīgi ar ātru uzsākšanu.

3. Dažādās fotografēšanas funkcijas, lai uzlabotu uzņemšanas pieredzi
DMC-ZS45(TZ57/58) ir aprīkota ar 3,0 collu 1040 tūkst. punktu monitoru, kas grozāms apm. 180 grādu leņķī. Pagriežot monitoru augšup, pašportretu fotografēšanas režīms tiek automātiski aktivizēts, un lietotāji var atlasīt īpašas funkcijas. Jaunā funkcija, saukta „Wink detector" (Mirkšķināšanas detektors), atklāj lietotāja mirkšķināšanu un pāris sekundēs atbrīvo aizvaru. Lietotājiem nav jānospiež aizvara poga, lai uzņemtu dažādu veidu pašportretus. Ir arī vairākas skaistuma efektu pievienotās funkcijas, piemēram, „Soft Skin Mode" (maigas ādas režīms), „Slimming Mode" (notievēšanas režīms) un „Defocusing Mode" (defokusēšanas režīms). Lietotājiem, kas uzņem pašportretus, izmantojot objektīvu tālummaiņu, pievienotais izcilnis tālummaiņas sviras aizmugurē tagad ļauj daudz ērtāk fotografēt.

4. Uzņemšana, skatījums, koplietotie attēli elastīgākā veidā, izmantojot
Wi-Fi® tīklojuma savienojumu
DMC-ZS45(TZ57/58) iekļauj Wi-Fi® tīklojuma savienojumu (IEEE 802.11 b/g/n), ar ko lietotāji kameru var tieši pieslēgt viedtālrunim/planšetdatoram, aktivizējot īpašu lietotni Panasonic Image App. Savienojums ir ļoti vienkāršs, jo QR kods, kas ļauj tūlītēju savienojumu, parādās kamerā. Lietotnei Image App ir pievienota jauno vadlīniju izvēlne, lai lietotājiem uzreiz palīdzētu piekļūt funkcijai, kuru viņi meklē. Savienots viedtālrunis/planšetdators var veikt kameras tālvadības kontroli, piemēram, iestatot tālummaiņu, fokusu, aizvara atbrīvošanu un vairākus ierakstīšanas iestatījumus, piemēram, ekspozīcijas kompensāciju. Uzreiz pēc fotografēšanas lietotāji var nosūtīt savus attēlus sociālajiem medijiem, izmantojot viedtālruņus/planšetdatorus. Izmantojot funkciju geotagging, lietotāji var nosūtīt viedtālruņa/planšetdatora ģeogrāfiskā žurnāla informāciju saviem attēliem.

5. Augstas kvalitātes 1920 x 1080 Full-HD — augstas kvalitātes video
DMC-ZS45(TZ57/58) spēj ierakstīt 1920 x 1080 full-HD video atskaņotajā MP4. Īpaša, atsevišķa poga korpusa aizmugurē lietotājam ļauj uzreiz uzsākt video ierakstīšanu fotogrāfiju uzņemšanas laikā, neveicot nekādus papildu iestatījumus. Jaudīga 20x optiskā tālummaiņa ir pieejama arī video ierakstiem. Turklāt aktīvais režīms ir aprīkots ar DMC-ZS45(TZ57/58), kas veicina aktīvu video ierakstu ar platleņķi, piemēram, uzņemot kustībā, netiek pasliktināta attēla kvalitāte. Populārais iA (intelektiskais automātiskais) arī ir pieejams video ierakstiem.

• Ierakstot video, izmantojiet karti ar SD ātruma klasi *, kas ir „4. klase" vai augstāka klase.
* SD ātruma klase ir ātruma standarts attiecībā uz nepārtrauktu ierakstīšanu.

• Maksimālais laiks, lai kustīgus attēlus ierakstītu nepārtraukti, ir 29 minūtes 59 sekundes vai līdz 4 GB.

6. Citas fotoattēlu baudījuma atjaunināšanas iespējas
Manuālā ekspozīcija — ekspozīciju var iestatīt manuāli atbilstoši fotografēšanas situācijai, lai fotogrāfijas būtu pēc iespējas izteiksmīgākas. Ir pieejams arī aizvara ātruma prioritātes režīms un objektīva diafragmas prioritātes režīms.

lgākai akumulatora darbība — var uzņemt apm. 350 attēlus (TBD) — izmantojot vienu uzlādi ar 1250 mAh lielu jaudu

AC/USB jaudas uzlāde — fotokameras akumulatoru var uzlādēt vai nu izmantojot AC, vai izmantojot USB, atbilstoši lietotāja ērtībai.

Radošā vadība, radošā retušēšana un radošā panorāma
DMC-ZS45(TZ57/58) ir aprīkota arī ar populāro radošo vadību un radošo retušēšanu, kopā ar 15 filtru efektiem — Expressive (izteiksmīguma), Retro (retro), Old Days (veco dienu), High Key (lielā kontrasta), Low Key (pazeminātā kontrasta), Sepia (sēpijas), Dynamic Monochrome (dinamiskās vienkrāsas), Impressive Art (iespaidīgās mākslas), High Dynamic (īpaši dinamisko), Cross Process (krāsu nobīdes), Toy Effect (rotaļlietu efektu), Miniature Effect (miniatūrefektu), Soft Focus (maigo fokusu), Star Filter (zvaigžņu filtru) un One Point Color (viena punkta krāsas).

Radošā vadība ļauj lietotājiem uzņemt ar filtra efektu, vienlaikus pārbaudot, kāda ir atšķirība attēlā, ko var izmantot, lai veiktu arī video ierakstu*. Radošā retušēšana ļauj filtra efektu piemērot attēlam pat pēc uzņemšanas ar kameru.
Jaunā radošās panorāmas funkcija ļauj uzņemt horizontālu/vertikālu panorāmas attēlu, veicot secīgus uzņēmumus, uzklājot iepriekšējiem attēliem un uzliekot kādus no 13 filtra efektiem: Expressive, Retro, Old Days, High Key, Low Key, Sepia, Dynamic Monochrome, Impressive Art, High Dynamic, Cross Process, Soft Focus, Star Filter un One Point Color.

* Soft Focus un Star Filter nevar izmantot video ierakstīšanai.

• iA (intelektuālais automātiskais) režīms fotoattēliem un video
HDR (Augsts dinamiskais diapazons) — vairākas fotogrāfijas ir secīgi uzņemtas ar dažādu ekspozīcijas līmeni, lai izveidotu vienu saliktu attēlu bez pārgaismošanas (pārmērīgas ekspozīcijas) vai aptumšošanas (zemas ekspozīcijas) pat sarežģītos apgaismojuma apstākļos

• Visi pārējie uzņēmumu un produktu nosaukumi ir to attiecīgo korporāciju preču zīmes.
• Šī ierīce ir saderīga ar SD/SDHC/SDXC atmiņas kartēm. SDHC/SDXC atmiņas kartes jūs varat izmantot tikai ierīcēs, kas ir saderīgas ar tām. Jūs nevarat izmantot SDHC/SDXC atmiņas kartes ierīcēs, kas ir saderīgas tikai ar SD atmiņas kartēm. (Izmantojot SDHC/SDXC atmiņas karti citā ierīcē, izlasiet šīs ierīces ekspluatācijas instrukciju.)
• Daži piederumi nav pieejami dažās valstīs.
• Ierakstītu vai drukātu materiālu, kuri aizsargāti ar autortiesībām, izmantošana ir aizliegta visiem citiem nolūkiem, kas nav personīgo baudu lietošanas nolūks, jo tas aizskar autortiesību īpašnieka tiesības.
• Izstrādājuma dizains un specifikācijas var tikt mainīti bez iepriekšēja brīdinājuma.