Nikon COOLPIX P1000Nikon iepazīstina ar pilnīgi jauno COOLPIX P1000, pasaulē vienīgo kompakto kameru ar 125x optisko tālummaiņu.¹ No mēness ainavām līdz savvaļas ainavām un tālumā esošai lidmašīnai — lietotāji var uzņemt objektus, kas līdz šim nebija sasniedzami.
Šī izcilā 16 megapikseļu kamera ļauj viegli uzņemt pārsteidzošus fotoattēlus un video. 125x optiskā tālummaiņa piedāvā pasaulē lielāko tālummaiņas diapazonu 24–3000 mm.¹ ² Un 250x Dynamic Fine Zoom tālummaiņa digitāli paplašina augšējo robežvērtību līdz neticamiem 6000 mm.² ³ Tā ir pietiekama tālummaiņas jauda, lai uzņemtu mēness krāterus.
Dzidrais f/2,8 NIKKOR objektīvs nodrošina lieliskus rezultātus nepietiekamā apgaismojumā. Nikon modernās objektīvu tehnoloģijas samazina ievērojami asu attēlu deformāciju, pat ja uzņem ļoti lielā telefoto fokusa garumā. RAW atbalsts ļauj fotogrāfiem saglabāt un eksportēt nesaspiestus attēlu failus uz izvēlēto apstrādes/rediģēšanas programmu. Un filmētāji var ierakstīt nepārspējama telefoto 4K/UHD videoierakstu: izcili piemērots, filmējot attālus savvaļas notikumus to dabiskajā vidē.

Nikon Europe produktu ražošanas nodaļas vadītāja Inesa Bernardesa (Ines Bernardes) komentē: "Ja vēlaties uzņemt supermēness fotoattēlus vai filmēt tikko dzimušos putnu mazuļus, kas atstāj ligzdu, COOLPIX P1000 kamera ir paredzēta jums. Neticamais diapazons no platleņķa līdz nepārspējama telefoto tālummaiņai nozīmē, ka jūs pēc savas izvēles varat uzņemt visu ainavu vai tuvināt visniansētākās detaļas. Šī kompaktā mega tālummaiņas kamera ir arī par ceturtdaļu vieglāka nekā DSLR kamera ar pievienoto nepārspējama telefoto objektīvu, kas to padara par lielisku ceļabiedru pārgājienos un ceļojumos."

Galveno funkciju kopsavilkums
- Īpaši jaudīga tālummaiņa. Debesis vairs nav robeža. Uzņemiet ar 125x optisko tālummaiņu (24–3000 mm) un 250x Dynamic Fine Zoom tālummaiņu (6000 mm).² ³
- Pārsteidzoši uzņēmumi. Dzidrais f/2,8 NIKKOR objektīvs, 16 megapikseļu sensors, EXPEED attēlu apstrādes programma un RAW atbalsts apvienojas, piedāvājot asus rezultātus.
- Nepārspējama telefoto 4K video. Viegli ierakstiet 4K/UHD 30p videoierakstus vai pilnas augstas izšķirtspējas (1080p) video ar kadru uzņemšanas ātrumu līdz 60p. Filmējiet ar stereo skaņu un izmantojiet nevainojamas HDMI izvades priekšrocības.
- Nekustīgi attēli. Divkāršās noteikšanas optiskā vibrāciju samazināšanas (VR) sistēma novērš kameras drebēšanu, nodrošinot asākus nekustīgos attēlus un video. Vibrāciju samazināšanas režīms Active nodrošina stabilāku skatu meklētāju un ekrāna attēlu.
- Jebkurš leņķis. Dzidrais 3,2 collu 921 tūkstoša punktu šķidro kristālu ekrāns ir nolokāms un pagriežams gandrīz jebkurā virzienā.
- Vienmērīga tālummaiņas vadība. Liels rokturis un sānu tālummaiņas viegla vadība. Ātrās atiestates tālummaiņas poga acumirklī ievelk objektīvu, ļaujot no nepārspējamā telefoto pāriet uz platleņķi, lai viegli uzņemtu objektus, kas ir izslīdējuši no fokusa.
- Izcili rezultāti. RAW atbalsts ļauj lietotājiem saglabāt un eksportēt nesaspiestus attēlu failus apstrādes/rediģēšanas programmām.
- Dalieties brīnumā. SnapBridge savienojums ļauj lietotājiem sinhronizēt fotogrāfijas viedierīcē uzņemšanas laikā. SnapBridge savienojums sniedz iespēju arī izmantot viedierīci attālinātai uzņemšanai.
¹ 2018. gada 10. jūlijā
² 35 mm ekvivalents
³ Dynamic Fine Zoom tālummaiņas palielinājums tiek aprēķināts, ņemot vērā maksimālo optiskās tālummaiņas platleņķa pozīciju.
Saderība ar lietotni SnapBridge
Nikon lietotne SnapBridge ir jāinstalē saderīgā viedierīcē, pirms lietotni SnapBridge var izmantot ar šo kameru.