nikon afs 180 400e tc flNikon iepazīstina ar AF-S NIKKOR 180–400mm f/4E TC1.4 FL ED VR, pirmo NIKKOR klāsta telefoto ar iebūvēto 1,4x telepārveidotāju. Vienmēr asas fotogrāfijas un stabila fotografēšana — šis tālummaiņas objektīvs nodrošina 560 mm pagarinājumu tūlītējai attālāka objekta fotografēšanai.
No stadiona līdz kalnu nogāzēm — ar AF-S NIKKOR 180–400mm f/4E TC1.4 varat tvert katru mirkli. Nekustīga, labi izvietota svira nodrošina vieglu un ērtu telepārveidotāja aktivizēšanu. Fotogrāfi var pagarināt 180–400 mm (f/4) fokusa attāluma diapazonu līdz 560 mm (f/5,6), nepielāgojot kameras turēšanas veidu vai nenovēršot skatienu no skatu meklētāja. Uzlabotais optiskais dizains nodrošina fotogrāfiem iespēju paplašināt savas fotografēšanas iespējas, nepasliktinot asumu. Un Nikon vibrāciju samazināšana (VR) nodrošina četru pozīciju izmantošanas priekšrocības, pat ja telepārveidotājs ir aktīvs. Režīms SPORT VR uzticami seko līdzi ātri kustīgiem objektiem, un uzlabotais autofokuss nodrošina izcilu objekta ieguves veiktspēju. Ergonomiskās priekšrocības ir tādas, ka ierastas tālummaiņas un fokusa gredzena pozīcijas ir apvērstas, lai objektīva lietošana būtu līdzsvarotāka, un fluorīta objektīva elements palīdz nepalielināt kopējo svaru.
Nikon Europe produktu mārketinga nodaļas vadītājs Dērks Džespers (Dirk Jasper) stāsta: "Šis telefoto objektīvs tika izstrādāts, lai apmierinātu sporta un dzīvās dabas fotogrāfu prasības fotoattēlu uzņemšanai dažādos attālumos. Optisko tehnoloģiju uzlabojumi nozīmē, ka mēs tagad piedāvājam lielāku daudzpusīgumu un garāku fotografēšanas attālumu, nepalielinot svaru un nepasliktinot veiktspēju. Objektīvi vairs nebūs jāmaina tik bieži, un tas nozīmē vairāk uzņemto fotogrāfiju."
Galveno funkciju kopsavilkums
- Iebūvētais 1,4x telepārveidotājs: 180–400 mm (f/4) fokusa attāluma diapazons līdz 560 mm (f/5,6).
- Iegūstiet asu attēlu jebkurā attālumā: visaptverošs asums visā tālummaiņas diapazonā, pat fotografējot ar vislielāko diafragmas iestatījumu.
- Vienmērīga uzņemšana jebkurā ātrumā: VR iespējo uzņemšanas ātrumu ar līdz četrām pozīcijām lēnāku aizvara ātrumu.¹ Režīms SPORT VR uzticami seko līdzi ātri kustīgiem objektiem.
- Vienmēr iespēja iemūžināt: uzlabotā AF paredzēšana palīdz turēties līdzi objektu ātrajām kustībām. Elektromagnētiskā diafragma nodrošina precīzu ekspozīciju, fotografējot ar lielu kadru uzņemšanas ātrumu.
- Darbam gatavs: visas objektīva stobra kustīgās daļas ir pilnība noblīvētas pret laikapstākļu iedarbību. Fluora pārklājums nodrošina aizsardzību pret ūdeni, putekļiem un netīrumiem, nemazinot attēla kvalitāti.
¹ Pamatojoties uz CIPA standartiem.