AF S NIKKOR 200 500mm f/5.6E ED VRNikon iepazīstina ar jaunu jaudīgas tālummaiņas objektīvu un piedāvā pavisam jauna līmeņa izcila telefoto daudzpusību. Objektīvs AF-S NIKKOR 200-500mm f/5.6E ED VR, kurā izmantotas jaunākās objektīvu tehnoloģijas, nodrošina patiešām lielisku tālummaiņu.


Neatkarīgi no tā, vai fotografējat dzīvo dabu, putnus, lidmašīnas vai dinamiskas sporta sacensības, šis jaudīgais jaunais FX formāta tālummaiņas objektīvs nodrošina uzticamu veiktspēju. 200–500 mm diapazons nodrošina izcilu tālummaiņu, savukārt nemainīgais f/5,6 apertūras atvērums — konstantu ātrumu un vienmērīgu asuma dziļuma kontroli visā tālummaiņas diapazonā. Optikas konstrukcija, ko veido 19 elementi 12 grupās un trīs ED stikla elementi, palīdz gandrīz pilnībā samazināt krāsu aberāciju un nodrošina izcilu optikas darbību. Jaunajam NIKKOR 200–500 mm objektīvam ir izmantota ne tikai plašākā fiksēta apertūras atvēruma tālummaiņa pašreizējā NIKKOR objektīvu klāstā, bet arī jaunākās paaudzes Nikon vibrāciju samazināšanas (VR) tehnoloģija. Šī iespaidīgā sistēma sniedz iespēju uzņemt fotogrāfijas, izmantojot pat par 4,5 pozīcijām mazāku aizvara ātrumu, un ietver VR režīmu SPORT ātras darbības izsekošanai. Turklāt Nikon ekskluzīvais klusais viļņu motors (SWM) nodrošina ātru AF reakciju. Elektromagnētiskā diafragma nodrošina stabilu AE vadību pat lielātruma nepārtrauktas uzņemšanas laikā.
Zurabs Kiknadze (Zurab Kiknadze), Nikon Europe objektīvu, piederumu un programmatūras daļas vadītājs, komentē: “Parasti izcila telefoto objektīvi maksā ļoti dārgi, un daudzi fotografēšanas entuziasti ir spiesti samierināties ar zemāku kvalitāti. Šis jaunais 200–500 mm objektīvs ir pieejams par vislabāko cenu no Nikon izcila telefoto objektīvu klāsta, kas pārsniedz 300 mm — tā ir lieliska izvēle fotogrāfiem, kuri vēlas iegūt papildu telefoto veiktspēju tālumā esošu objektu iemūžināšanai.”

Uzticama veiktspēja
Objektīva AF-S NIKKOR 200-500mm f/5.6E ED VR izstrādē turpināta Nikon tradīcija uzlabot attēlveidošanas tehnoloģijas. Pateicoties nesen ieviestajam VR režīmam SPORT, kas integrēts VR sistēmā, šis objektīvs ir lieliski piemērots, lai fotografētu kustīgus objektus, piemēram, lidojumā esošus putnus un dinamiskas sporta sacensības. VR režīms SPORT ir ļoti labi piemērots situācijām, kurās fotogrāfam kamera ir jāpanoramē, lai izsekotu objektus. Šis režīms nodrošina skatu meklētājā redzamā attēla stabilitāti un ļauj veikt nepārtrauktu uzņemšanu ar līdzīgu kadru uzņemšanas ātrumu, kāds iespējams, ja VR ir izslēgta.

Plaša tālummaiņa
Fiksētais maksimālais apertūras atvērums f/5,6 visā tālummaiņas diapazonā nodrošina AF darbību, arī izmantojot 1,4x telepārveidotāju, kas piestiprināts ar f/8 saderīgai kamerai.
Objektīvs AF-S NIKKOR 200-­500mm f/5.6E ED VR ir aprīkots ar tālummaiņas fiksatoru, lai to aizsargātu brīžos, kad to nelietojat, un objektīva komplektācijā pieejama noņemama trijkāja pamatne, kas palīdz stabilizēt objektīvu, kad tiek izmantots trijkājis. Objektīva komplektācijā ir iekļauts arī noņemams pārsegs un mīksta soma.