NIKKOR 70-300Nikon papildina DX NIKKOR objektīvu saimi ar diviem viegliem objektīviem ar īpaši jaudīgo telefoto tālummaiņu — AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR un AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED.
Izmantojot šos ātros, klusos un precīzos objektīvus, varat pilnvērtīgi atklāt lieliskās radošās priekšrocības, ko piedāvā telefoto fotografēšana. Daudzveidīgais 70–300 mm fokusa diapazons nozīmē, ka lieliski tuvplāni izdosies neatkarīgi no tā, vai fotografējat tālumā esošus objektus, uzņemat ceļojuma fotogrāfijas vai dzīvās dabas amatierattēlus. Katrā objektīvā iestrādātais īpaši zemas dispersijas (ED) stikla elements nodrošina dzīvas attēlu krāsas, smalku detalizāciju un perfektu kontrastu. Abi objektīvi ir aprīkoti ar jauno un izcili kluso Nikon AF-P soļu motoru, tāpēc tie ir lieliski piemēroti gan video, gan nekustīgu attēlu uzņemšanai. Objektīvā AF-P DX NIKKOR 70-300mm ED VR iebūvētā Nikon vibrāciju samazināšanas tehnoloģija palīdz uzņemt skaidrus attēlus un novērš tajos izplūšanu — pat tad, ja fotografēšanas laikā ir iestatītas telefoto diapazona maksimālās vērtības. Abu objektīvu priekšrocība ir to izmēri — objektīvi ir īpaši kompakti, tāpēc tie ir ērti pārnēsājami un izmantojami ar mazākajām, iesācējiem piemērotajām Nikon digitālajām vienobjektīva spoguļkamerām*.
Nikon Europe ražojumu menedžeris Džordi Brinkmans (Jordi Brinkman) komentē: “Jaunie 70–300 mm AF-P NIKKOR objektīvi ir lieliski rīki fotogrāfiem, kuriem ir nepieciešama uzņemšana telefoto režīmā. Objektīvu dizains ir pilnveidots tā, lai varētu saglabāt objektīvu nelielo svaru, turklāt šie ir pirmie telefoto objektīvi, kuros ir iebūvēts Nikon AF-P fokusa motors.”


Soļu motors

Nikon soļu motors nodrošina vienmērīgu un ātru autofokusa darbību. Kad tuvināt, lai uzņemtu fotogrāfiju, fokuss uz objektiem tiek noregulēts īpaši ātri un ērti. Uzņemot videoierakstu, motors ļauj ērti pārbīdīt fokusu no viena objekta uz citu praktiski bez trokšņa — tādējādi videoierakstā nebūs dzirdama objektīva fokusēšanas skaņa.


Vienkāršota vadība, viegls korpuss

Jaunajiem lietotājiem šie abi objektīvi ar īpaši jaudīgo telefoto tālummaiņu nodrošina intuitīvāku uzņemšanu. Lietotāji var pārslēgt automātisko un manuālo fokusu, izmantojot kameras izvēlni**. Uz paša objektīva cilindra nav slēdžu, tāpēc uzņemšanas laikā nevar nejauši mainīt iestatījumus. Turklāt šie objektīvi ir ļoti viegli. Objektīvs AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED sver tikai 400 g, savukārt objektīvs AF-P DX NIKKOR 70-300mm f/4.5-6.3G ED VR sver 415 g.

* Šis objektīvs ir saderīgs ar D3000 sērijas kamerām (modelis D3300 un jaunāki modeļi), D5000 sērijas kamerām (modelis D5200 un jaunāki modeļi) un D7000 sērijas kamerām (modelis D7100 un jaunāki modeļi). Objektīvs ir saderīgs arī ar kameru D500. Lūdzu, ņemiet vērā, ka saderīgajās kamerās var būt nepieciešama aparātprogrammatūras atjaunināšana.
** Darbojas tikai ar D3000 sērijas kamerām (modelis D3300 un jaunāki modeļi) un D5000 sērijas kamerām (modelis D5200 un jaunāki modeļi). Saderīgajām kamerām, iespējams, nepieciešama aparātprogrammatūras atjaunināšana.